אך

התהוות

New member
אך ../images/Emo14.gif

ושוב, בפעם הלא יודעת כמה ראיתי שזאת אני כל ההשלכות האלה... תודה כ"כ על המון דברים יש בי שקט, ים שקט שלווה אינסופית אושר כלשהו. עצבות שנושבת... עכשיו, כל מה שנשאר זה להמשיך להקשיב לניגון של הטבע.

התהוות

New member
כאב

אני מדחיקה אותו. לא מרגישה עצב, מי? אני?! עצב?!??! לא... אין מצב. יש בי עצב. יש בי כאב. גררררררררררר... יש בי תחושת פספוס. יש בי מחשבות על כך שזה כ"כ מדהים ולמה זה עבר כ"כ מהר, בלי שרציתי, בלי שהצלחתי לשלוט על זה. יש בי אכזבה מהמציאות. ועוברות בי מחשבות על כך שהמציאות קשה. יש בי רצון עז להיות אלוהים או משהו. ו-ל-ש-נ-ו-ת! לא להרגיש את מה שעובר פה בפנימה הסביבית הזאת. יש פה הרגשה שאני לא רצויה. יש בי רצון חזק לתת. יש בי רצון חזק לשתף. יש בי רצון חזק שיחבקו אותי, שיאהבו אותי, שיגידו לי שאני מיסכנה. יש בי רצון חזק להיות "גיבורה". יש בי מחשבות שקוראות לי לראות את המציאות כפי שהיא, או לפחות לנסות... העולם הוא אתגר, סיפור אגדה מופלא, משהו לא נודע וקסום... משהו שאני, כנראה, לא יודעת / מבינה בכלל... עכשיו אני בתוך אלכס, העצובה והמסכנה והחלשה והקטנה... אוהבת. תגיבו.

התהוות

New member
וואו, אחלה מוזה

איך שיר אחד קורא לי לשמוח הוא מקפיץ את התאים הוא נותן לי, נותן לי לשכוח... משאר הדברים. איך מבט אחד שלנו מרוקן את הכל משקיט מחשבות מאיר בי צורך לחיות. איך מילה אחת קטנה בודדה ויחידה גורמת לי להזכר שיש בי כ"כ הרבה יותר...

התהוות

New member
השמש

השמש מתקפלת לים; אינסוף קרניים זהובות מתכנסות אל האינסוף הכחול. בדרך, בדרכה שלה, שלנו, היא מנצנצת על פני המים. וכך, נותרות כמה דקות, שבהן השמש והים יוצרים מגע אוהבים. בכל יום השמש מתנה אהבה עם הים, בראשי. בכל יום הים מקבל את השמש לבטנו. ובשעות בהן הים מתעבר נוצר לו משטח זהוב עם גלים, שמהדהד עד לחוף, אל זוג נאהבים חדשים. השמש והים עושים את זה כבר שנים, הם עושים את זה בצרפת, עושים את זה בישראל, עושים את זה בהודו, עושים את זה באיטליה... הם לא אכפת להם ממקומות ושנים. באינטימיות אינסופית, קבלה מוחלטת השמש שוקעת לים...

התהוות

New member
דרמה

עורך כמגע הפרך כשמש הוא זורח. עיניך צוחקת נפשך מאירה לי. שירך הוא מתנגן בראשי. אהבתך מתנה לליבי. איתך, להרוות צמאוני.

o fri

New member
הרגשתי את מה שכתבת עליו

אפילו עכשיו כשהירח והכוכבים .... איזה יופי

למעלה