אי קבלת משוב בדוא"ל.

arielii

New member
אי קבלת משוב בדוא"ל.

שלום. כשמגיבים להודעות שלי בפורומים אני לא מקבל משוב לדוא"ל. למשל, היום מדובר בפורום חלונות 253 ובעוד שני פורומים מהקטגוריה של "מחשבים". כל ההגדרות אצלי תקינות ובמיוחד התאריך והשעה.איני יודע מהי הסיבה. בעבר היתה תקופה דומה אבל לאחר מכן הדברים הסתדרו מעצמם. האם זה קשור לשם המשתמש הספציפי? אולי החלפת שם תפתור את הענין אבל הייתי מעדיף להישאר עם השם הזה שבו אני מוכר. תודה מקרב לב על הטיפול.

ייתכן שמדובר בתקלה ספציפית

נעביר אותה לצוות הטכני. להערכתנו אין מניעה משימוש בשם המשתמש הקיים שלך.

arielii

New member
תודה. ועוד משהו קטן:

לעיתים אני מקבל משוב רק לאחר יום או יומיים מהרגע שניתנה לי תגובה בפורום. בדר"כ המשוב אינו מיידי.

arielii

New member
משוב- הכוונה

לדוא"ל שמגיע אליי כאשר מישהו מגיב להודעה שכתבתי בפורום. במקרה הזה קיבלתי, אז נראה שזה הסתדר בינתיים...

arielii

New member
ובשעות האחרונות

מגיעים לתיבת הדואר שלי בהדרגה חלק מהמשובים על הודעות שפירסמתי בפורומים מהשבועיים האחרונים. האם אתם ממליצים להחליף שם משתמש ולפתור את הבעיה או שזה עדיין לא קשור? תודה.

arielii

New member
דרך איזה תפריט בודקים זאת?

בגדול לא נראה שזו הבעיה כי את כל התגובות אני מקבל אבל באיחור של כמה שעות ואף ימים. אם היה מדובר ברעיון שהעלת, לא הייתי מקבל כלל את התגובות. או שיש בידי טעות. אודה על התיקון.

אנחנו ממליצים להעביר את הדיון

לערוצים פרטיים יותר. פנה אלינו במייל וננסה לתת לך את הסיוע הטכני הנדרש, ולבדוק היכן הבעיה במערכת שלנו

למעלה