אי חברות בלשכה והשלכותיה

סיקסטי

New member
אי חברות בלשכה והשלכותיה

אחרי כמה שנות חברות בלשכה , השנה החלטתי לא לשלם את דמי החברות (המופקעים, עם כל הכבוד). בתגובה קיבלתי מכתב שדורש את הדיפלומה והתעודת חבר חזרה.("רכוש הלשכה"). האם נתקלתם בדרישה הזו ומה עשיתם ? תודה

לא הבנתי

אין ליד ביתך תיבת מיחזור ניירות מיותרים לטובת הסביבה? מה שכן- אסור לך להציג ו/או להשתש בתעודות אלו כי באמת אינך חבר הלשכה יותר ובנימה אישית- למרות שאני מבין אותך, בודאי לאור התנהלות הלשכה ו/או אנשים מסויימים מטעמה, אני חושב שזה לא נכון כי זה מה שיש- ואם אתה חושב שזה מתנהל לא טוב- רוץ לבחירות ותתחיל להיות פעית

סיקסטי

New member
בדיפלומה

כתוב כי הח' פלוני אלמוני נתקבל לחברות בלשכה. אין אינדיקציה לחברות עכשווית- מה גם שלחברות עצמה, אין שום משמעות משפטית. התעודה שלי , בכל אופן, תלויה אחר כבוד בחדר שינה כך שאין חשש להטעיית הציבור הרחב. אגב, אני לא רואה את משרד המשפטים דורש חזרה את הרישיון שלי למרות שהפסקתי לשלם בעדו.(תמוה!). התנהלות הלשכה מביכה אך לא מפריעה לי, (מה כבר אפשר לצפות מרו"חים). אני לא מפיק תועלת מהחברות (שכפי שכבר הזכרנו לא זולה בכלל). אולם התעודה יקרה לליבי (אם מסתכלים מספיק מקרוב רואים את הדם שירקתי בשביל לקבלה). מה גם שמסגרתי אותה. נו שויין.

למעלה