אי אפשר שלא להתרגז!!

Gargirit

New member
אי אפשר שלא להתרגז!!

אני שירי.בת 17- פמיניסטית מאז שאני זוכרת את עצמי. בדרך כלל אני לא נובגת לכתוב בפורום , אלא רק קוראת בקביעות. אבל לפעמים יש את הנקודה שעוברת את הגבול. אני לא יודעת אם כמה מכן כבר שמו לב לפרסומת הזוועתית של "מגה" שמשודרת כרגע בערוץ 2. הפרסומת הזאת מציגה את המבצע החדש שלה לאסוף בולים - וכך לזכות בקערות/ כול מיני כלי מטבח למיניהם, לא קריטי כרגע לנושא. והקריין החצוף אומר לצופים: "קני ממוצרי מגה ב50 ש"ח ומעלהאספי בולים (על כול 50 ש"ח מקבלים בול ותזכי ותהני ממגוון קערות המטבח של ..בלה בלה! ואני צופה בפרסומת בפה פעור ואומרת לעצמי: כמה חוצפה יכולה להיות בפרסומת אחת!!! לא מספיק שהקריין או הקופירייטר של החליט שהאישה היא זו שתלך לסופר- אלא הוא החליט שבקערות המטומטמות שהיא זוכה היא תאכסן דברים במטבח שלה ?! הרי היא האחראית על המטבח, לא?!!! ואז כולם מתפלאים למה כול הילדים מתחנכים שהאישה היא זו שעושה קניות בסופר וכול היום עם הסירים במטבח- כי מטפטפים להם בכול מיני פרסומות / תכניות שהיא זו שדואגת לכך! זה כ"כ מרתיח שבמאה ה21 , בתקופה שגם האישה(יחד עם הגבר) היא זו שדואגת לפרנס את הבית- צריכה להישאר עם המטלות שנותרו מהחברה הפטריאכלית... ואז עוד אומרים שהחברה בישראל היא שיוויונית.! ואני שואלת את עצמי - איפה כול הנשים שעובדות ? למה הן לא אומרות משהו על זה?... ובינתיים אנחנו נשארות עם הספק, ועם שאר השובינסטים למיניהם! חבל. שירי.

נונה17

New member
היי שירי ../images/Emo140.gif

ברוכה הבאה. אני מציעה לך לעשות משהו שעושות כמה ממשתתפות הפורום (שושה141, גם אני עשיתי בזמנו) - התקשרי אליהם ודברי. הביעי את מחאתך, שלחי מכתבים, יש סיכוי שמשהו יזוז. שושה הצליחה פעם לשנות כך פרסומת של אבקת כביסה, דפדפי כמה דפים אחורה ותראי. אגב, משגע אותי שעדיין יש פרסומות כאלה. חשבתי שירדו מהפניה בלשון נקבה עוד מלפני שנולדת. כנראה שבאמת אנחנו בנסיגה.

Gargirit

New member
את צודקת בהחלט!

צריך לקום ולעשות מעשה - זה ממש מקומם! כבר שלחתי להם מייל חריף בנושא, אפילו איימתי עליהם בחרם צרכניות פמיניסטיות! אם יהיו עדכונים אעדכן. תודה רבה לך על העצה!

AntifaJerusalem

New member
קטן עלינו

אני גר עם אשתי בשבדיה כרגע. על תיבת הדואר שלנו כתוב "בלי פרסומות בבקשה", אחרת תיבת הדואר תתפוצץ, הם ממש מטורפים פה עם הפרסומות. אז לפני יומיים קיבלנו קטלוג מחורבן של סכו"מים ורהיטים, שכביכול נשלח בדואר ולא נדחף, עליו כתוב "לעקרת הבית של דירה 6". החלטתי להיות קצת מניאק ובדקתי בתאי הדואר האחרים. יצא אותו דבר, דירה אחרת.

למעלה