אי אפשר ככה!

SHIRA2811

New member
אי אפשר ככה!../images/Emo46.gif

המשחק שוב נתקעעעעע נשתדל הפעם, טוף?
^רוווח רפאים... סתם >מקווה לטוס לאילת ביום חמישי Vמישהו או מישהי ש...
חושבת.. אוהבים סאות´ פארק!

...

אני בכלל לא מהצפון, אבל מחובתי להקפיץ את המשחק! ^ויקי >דן Vמישהו שהנושא (כותרת) של ההודעה שהוא יפתח תהיה: .... מובן?

Snow Yte

New member
....

אם זה מה שאתה כל כך רוצה
^ דן > מישהי שיכלה לפגוש את אביב גפן V מישהו שנמצא כרגע בפורום

J a s m i n e

New member
מישהו קרא לי???

^אוהבת את שלגיה(אני מניחה שתוצאה מהכינוי.. סורי אם זה לא נכון...) >יש לי הרבה!!!!אני אעשה לכם אלף בית וכו´ א. יש לי חתימה חדשה תגיבו בהמוניכם!!! ב. מעוצבנת כי אתם רשמתם בהודעות למעלה נקודות ככותרת והיא ממש קשה ללחוץ על הכותרת ולא על השם שלכם.. גררר ג. אני מרגישה מטומטמת כי עשיתי אלף בית וכו´ אבל לא נורא ד. ארתור ריד שולט!!!! ה. אני בהיי עכשיו, נא לא לשים לב... V להרוס או לא להרוס.... מישהו שגר בארץ...(אם לא הבנתם החלטתי לא להרוס... איזה מותק אני נכון? יופי)

Snow Yte

New member
אם זה כל כך מעצבן....

אז אני אוותר על הנקודות ^ מישהי שאוהבת את ארתור (ודרך אגב... קיפי מרחוב סומסום יותר חמוד..
) > מישהי שעייפה עכשיו בטירוף... אבל אין לה כוח ללכת לישון... ו... לסדר את החדר... כי מחר העוזרת באה... V מישהו... שיהיה מישהו... או מישהי...

את חייבת להודות שהתכוונת אלי...נכון

???[
] ^השתתפה במשחק כבר פעמיים >משתתף במשחק פעם שניה...ו-רוצה לאמר שדווקא מרקו מהלב חמוד יותר מכולם... Vמישהו שקרא את ההודעה שלי ורוצה להמשיך לשחק...

אני רוצה להמשיך לשחק...

^דן 14 דן 14 >מחכה לאביר על הסוס הלבן (מה?) Vמישהי(ורק בת) שמתאמנת בחדר כושר
תמר שרוני

J a s m i n e

New member
לא אני אבל לא נורא...

^ היא מחכה לאביר על הסוס הלבן... >אוהבת את כולם.. תודה שהזכרתם לי את מי להוסיף(מרקו וקיפי...) V מישהו שהיה פעם בחו"ל

Snow Yte

New member
זאת אני

^ יש לה כינוי נורא יפה... > חושבת שגם "הבית של פיסטוק" שדרך אגב הוא מלא הפתעות תכנית מעולה
V מישהו שיש לו נעלי בית כמו של קיפי... (בעצם לא נראה לי שיש מישהו כזה... חוץ מאבא שלי...) אז מישהו שאוהב את קיפי... הקיפוד...

למעלה