איתן ודניאל צמודים

נטע20111

New member
ערב טוב

לי אקרובט אוהבת אותם אוהבים ואוהבת את התמדתכם באהבת האוהבים החמודים שלנו. אוי, איזה ריגוש אוחז בנו כל פעם מחדש מתמונה או ידיעה חדשה. תגידו אנחנו נורמלים ? נראה לי שאני לא כל כך , אבל לא קשור לדניאל / איתן בהם אני יכולה לצפות לנצח זה בגלל האח עונה 4 המוטרפת אני צופה , ובפעם הראשונה אין לי פייבוריט ולו אחד לנחמה.... בתחילה חשבתי שהסיבה נעוצה בהשוואה התמידית שערכתי עם 24/7 דניאל ואיתן אבל לא.. אלו האנשים ההזויים ביותר שפגשתי אי פעם בריאליטי אני צופה ולא ממש מאמינה.... ביי נשתמע...

נטע20111

New member
טוב , אז אני משתמעת עם עצמי.....

אתם הרי יודעים שכל רסיס מידע או תמונה של הנסיכים פורטת על הנימים הדקים ביותר אצלי. אבל - אני חייבת להודות ... ואולי זה פולני קצת.... שהצטלמות בהשקות לא בא לי כל כך טוב בהבנה .... מיד עולה בעיני רוחי ליהיא גרינר שתמציתה הקיומית השקה אחת מתגלגלת כאילו שמאיתן ודניאל - אני מצפה למשהו אחר. אבל כמה טוב לראות אותם יחד ... כמה רומנטיקנים אנחנו .....

אקרובט2

New member
נותרנו מעטים

ולכן נוצר לפעמים הרושם כאילו אנחנו כותבים לעצמנו. :) אבל, כשיש חדשות Iלצערנו במרווחים הולכים וגדלים, אנו ממהרים להגיב. אזוג המלכותי הזה אכן פורט על הנימים שלנו...

נטע20111

New member
הי,

צודק . לא נראה שהם מכורים להשקות בוררים אותם בפינצטה ולכן - נראה ,אם בכלל, אחת ל... החשוב והיפה שהם יחד.

למעלה