איתמר בן גביר עם שמונה מנדטים בסקרים?! הסרטון הזה ימחק לו את החיוך מהפרצוף לפחות לרגע, אני מקווה.

• פותח הנושא ayb1
  • פורסם בתאריך

Harrington

Well-known member
מנהל
צפיתי בסרטון עד לשלב ששליין נזקק לדבר על ליל הבדולח בדברו על חבר כנסת בבית הנבחרים הישראלי. אם זה מה ששליין זקוק לו כדי לתקוף את בן גביר, זה משהו שבעיקר מעמיד אותו, את שליין, באור רע מבחינתי. עד לרגע הזה לא מצאתי משהו מיוחד נגד בן גביר שיימנע ממני מלבחור בעדו ובעד מפלגתו בבחירות. בשליין לעומת זאת, כבר לא אבחר.

מוטי חוף

Well-known member
צפיתי בסרטון עד לשלב ששליין נזקק לדבר על ליל הבדולח בדברו על חבר כנסת בבית הנבחרים הישראלי.

אם זה מה ששליין זקוק לו כדי לתקוף את בן גביר, זה משהו שבעיקר מעמיד אותו, את שליין, באור רע מבחינתי.

עד לרגע הזה לא מצאתי משהו מיוחד נגד בן גביר שיימנע ממני מלבחור בעדו ובעד מפלגתו בבחירות. בשליין לעומת זאת, כבר לא אבחר.
(y)

גוטרמן3

Well-known member
צפיתי בסרטון עד לשלב ששליין נזקק לדבר על ליל הבדולח בדברו על חבר כנסת בבית הנבחרים הישראלי. אם זה מה ששליין זקוק לו כדי לתקוף את בן גביר, זה משהו שבעיקר מעמיד אותו, את שליין, באור רע מבחינתי. עד לרגע הזה לא מצאתי משהו מיוחד נגד בן גביר שיימנע ממני מלבחור בעדו ובעד מפלגתו בבחירות. בשליין לעומת זאת, כבר לא אבחר.
אכן בן גביר מתאים לך ואתה לו

Harrington

Well-known member
מנהל
אז את מי בן גביר יגרש ראשון? את טיבי או את מנסור או אולי יהודי חסר מזל שבן גביר יכריז שהוא בוגד :D
את המשפט שמופיע כאן בציטוט ניתן למצוא בתגובתך כאילו אני כתבתי אותו. דא עקא, מעולם לא הוצאתי מילים אלו מפי. אם מדובר בטעות, אנא תקן אותה. אם מדובר בזיוף מכוון, אנא פנה להנהלה (אני פשוט לא נוהג לעשות זאת) ותתלונן על עצמך. זאת בהתאם לכך שאם אינני טועה בשבוע שעבר הורחקו אנשים בגין מעשה זה בדיוק.

תודה מראש.
לגופו של עניין לא ענית על שאלתי. מידי יום אתה מדבר אלי בלשון רבים כאילו אני מייצג קבוצה כלשהי, אבל אתה משנה את הקבוצה ואת המפלגה שאתה מייחס לי בהמצאותיך. אודה אם תוכל לשבת עם עצמך ולגבש דעה קצת יותר קוהרנטית בעניין. זה פשוט מבלבל ואני כבר לא יודע למי או למה שאני שייך. תודה מראש.

גוטרמן3

Well-known member
את המשפט שמופיע כאן בציטוט ניתן למצוא בתגובתך כאילו אני כתבתי אותו. דא עקא, מעולם לא הוצאתי מילים אלו מפי. אם מדובר בטעות, אנא תקן אותה. אם מדובר בזיוף מכוון, אנא פנה להנהלה (אני פשוט לא נוהג לעשות זאת) ותתלונן על עצמך. זאת בהתאם לכך שאם אינני טועה בשבוע שעבר הורחקו אנשים בגין מעשה זה בדיוק.

תודה מראש.
לגופו של עניין לא ענית על שאלתי. מידי יום אתה מדבר אלי בלשון רבים כאילו אני מייצג קבוצה כלשהי, אבל אתה משנה את הקבוצה ואת המפלגה שאתה מייחס לי בהמצאותיך. אודה אם תוכל לשבת עם עצמך ולגבש דעה קצת יותר קוהרנטית בעניין. זה פשוט מבלבל ואני כבר לא יודע למי או למה שאני שייך. תודה מראש.
קשקשן בן גביר הבטיח לכם פומבית שיגרש ואתה טוען שאולי תבחר בו
לכן ראוי שתשיב לשאלה והנה היא שוב
אז את מי בן גביר יגרש ראשון? את טיבי או את מנסור או אולי יהודי חסר מזל שבן גביר יכריז שהוא בוגד

Harrington

Well-known member
מנהל
נעים מאוד, הרינגטון.
בן גביר הבטיח לכם פומבית שיגרש ואתה טוען שאולי תבחר בו
שוב ה"לכם" הזה. לא ברור לי, זה 'אנחנו' כמצביעי ליכוד היום? 'אנחנו' כתומכי בן גביר? על מי ומה ה"לכם" הנוכחי (ומה הקשר שלי 'אליהם?)?
לגבי ההבטחה שציינת, אין לי מושג על מה אתה מדבר או כיצד אני אמור להיות קשור לעניין.
לכן ראוי שתשיב לשאלה והנה היא שוב
אשמח לענות על כל שאלה. אשמח עוד יותר אם היא (או הצורך בתשובתי עליה) תהיה רלוונטית איכשהו לדיון.
אז את מי בן גביר יגרש ראשון? את טיבי או את מנסור או אולי יהודי חסר מזל שבן גביר יכריז שהוא בוגד
אה, אז זאת שאלה שלך בסוף בכל זאת? הוא שאמרתי קודם... אנא תקן אם כן את הפוסט הקודם שלך, בו הצגת (כנראה בטעות) את השאלה הזאת כאילו אני שאלתי אותה.

במענה לשאלתך זו, אין לי שמץ של מושג את מי חה"כ בן גביר יגרש ראשון, אם בכלל יגרש מישהו.

גוטרמן3

Well-known member
נעים מאוד, הרינגטון.

שוב ה"לכם" הזה. לא ברור לי, זה 'אנחנו' כמצביעי ליכוד היום? 'אנחנו' כתומכי בן גביר? על מי ומה ה"לכם" הנוכחי (ומה הקשר שלי 'אליהם?)?
לגבי ההבטחה שציינת, אין לי מושג על מה אתה מדבר או כיצד אני אמור להיות קשור לעניין.

אשמח לענות על כל שאלה. אשמח עוד יותר אם היא (או הצורך בתשובתי עליה) תהיה רלוונטית איכשהו לדיון.

אה, אז זאת שאלה שלך בסוף בכל זאת? הוא שאמרתי קודם... אנא תקן אם כן את הפוסט הקודם שלך, בו הצגת (כנראה בטעות) את השאלה הזאת כאילו אני שאלתי אותה.

במענה לשאלתך זו, אין לי שמץ של מושג את מי חה"כ בן גביר יגרש ראשון, אם בכלל יגרש מישהו.
אז לא תופתע טם יתברר לך שבן גביר דוגל בגירוש?

תודה מראש.
אתה מתייחס אליו בשיא הרצינות. חחחחחחחחח
אני מבטיח לך שגוטרמן הידוע גם בתור הו צי מין האגדי יבחר רק בבן גביר.
חחחחחחחחחחחחחחחח. :-D

evglev1

Well-known member
מנהל

איתמר בן גביר הוא היחיד הראשון מאז הקמת המדינה שמתאים להציל את ישראל מסכנה קיומית​

ממש לא הראשון, ברוך מרזל ונועם פדרמן היו לפניו. הסכנה האמיתית היא העובדה שצלם אנוש בלתי מותנה, על מעשים זוועתיים מסוימים כמו רצח שלהבת פס ז"ל ורצח משפחת פוגל ז"ל ומעשי זוועות דומים צריך לשלול מהרוצחים את צלם האנוש ולהתייחס אליהם כמו אל בהמות. גם תנאי המאסר של פולארד בארה"ב זה יותר מדי בשביל הרוצחים האלה, לא מגיע להם להיות כלואים בתא כלא אנושי אלא בכלוב של גן חיות וגם בעונש מוות הם לא ראויים למות בכבוד וההוצאה להורג שלהם צריכה להיות מייסרת ומשפילה. אם מתלוננים ששחיטה כשרה גורמת סבל לבעלי חיים מעבר לנדרש, אז ראוי לשחוט את המחבלים שחיטה כשרה, לא בשביל לאכול אותם אלא כדי שיחוו את הכאב וההשפלה שבעניין.

מוטי חוף

Well-known member
ממש לא הראשון, ברוך מרזל ונועם פדרמן היו לפניו.
הוא אכן שייך לקבוצה משבצת שלהם ,
אבל הם אילמים מנזר שתקנים לעומת איתמר בן גביר .
הסכנה האמיתית היא העובדה שצלם אנוש בלתי מותנה, על מעשים זוועתיים מסוימים כמו רצח שלהבת פס ז"ל ורצח משפחת פוגל ז"ל ומעשי זוועות דומים צריך לשלול מהרוצחים את צלם האנוש ולהתייחס אליהם כמו אל בהמות.

גם תנאי המאסר של פולארד בארה"ב זה יותר מדי בשביל הרוצחים האלה, לא מגיע להם להיות כלואים בתא כלא אנושי אלא בכלוב של גן חיות

וגם בעונש מוות הם לא ראויים למות בכבוד וההוצאה להורג שלהם צריכה להיות מייסרת ומשפילה. אם מתלוננים ששחיטה כשרה גורמת סבל לבעלי חיים מעבר לנדרש, אז ראוי לשחוט את המחבלים שחיטה כשרה, לא בשביל לאכול אותם אלא כדי שיחוו את הכאב וההשפלה שבעניין.
(y)

למעלה