איש המסכה

איש המסכה ../images/Emo11.gif

מסכה מילה קטנה.. מוזרה.. מילה קשה.. אולי כבדה.. חושבת עליך איש המסכה.. איש הצללים... איש המסתורין... בלילה בלילה מגיח לפתע.. עובר במסדרונות הקרים.. מציץ אל פני האנשים.. מסתתר.. בורח.. אולי מעצמך.. אולי מהסביבה.. ואולי גם מאהבה אבודה.. איש הצללים .. איש המסכה.. איש המסדרונות האפלים.. מביטה בך בגנבה.. מציצה אל תוך נשמתך.. רוצה לקרב ידי אל ידך... להושיט יד קטנה לא זרה.. לומר לך .. הורד מסכה.. כבר מותר לך... חייך במלוא פה.. חשוף חיוך לא רפה.. והרי גם אתם אדם .. גם לך נשמה.. והרי לא נולדת איש מסכה... איש הצללים איש המסכה... מציץ מבין החורים.. פוחד להפגע.. ואולי מחפש לו תקווה אבודה.. ואולי את אותה נסיכה אבודה.. ואולי את עצמך... האם לעולם לא אראה בבואתך.. האם לעולם לא אשמע צחוקך.. ואולי בכלל לא היית..

אלרן מצאתי עבורך שיר ומקדישה לך.. ../images/Emo8.gif

ומקווה שלא תהיה איש המסכה...המוכר לי כל כך.. ואיש הצללים..

אלרון

New member
תודה, אבל..... ../images/Emo24.gif

שוב מיחזרת את עצמך. אם כבר שיר המוקדש לי בלבד ולא משהו שכתבת לאחרים מספר שעות קודם לכן במקום אחר

השירים שלי מטיילים לא ממוחזרים ../images/Emo70.gif

השירים שלי מטיילים להם בין כל הפורומים בהם אני פעילה...כל אחד יכול לקחת מהשיר שלי משהו לעצמו ...לחוש בו להרגיש אותו לנשום אותו אליו.. לפעמים גם אפילו להתחבר למילים.. אני יוצרת ובדיוק כמו שיוצר מעניק את היצירות שלו לכולם כך גם אני עושה.. ומעניקה את אהבתי את תחושותיי את הרגשותיי לגביי כל מיני נושאים עבור כולם.. השיר הזה מצאתי בו המון משותף לך ולשיר כאילו מתמזגים אתם יחדיו... לכן הרשתי לעצמי להעניק לך אותו מתנה... שתבין שאתה מעין איש מסכה ....ולצערי גם פועל ככזה אבל רק כביקורת ... כלפיי ומעולם לא ניסית לרכך עמדתך....ולהקשיב ליצירות שלי בכיף... לקרוא להפנים להבין את המשמעות שלהם..וכמובן לבקר אותם על הכתיבה.. על החריזה..על המילים וכו´...ושוב אני יוצרת וכיוצרת אני מטיילת בין הפורומים ומעניקה את המילים שלי לכולם...

איילת38

New member
מסכות

אהבתי את השיר את רגישות המילים והרגשתי מחוייכת ככה מבלי משים כמה קל לזהות את אותם אנשים המתגנבים באישון ליל ומחליפים פנים יש נדמה כי ביתם הוא קירות טחובים ומסדרונות אפלים אך רוצה אני לשאול אותך ללא התרסה האם לא כל אחד מאיתנו עוטה מסכה ? האם לא כולנו שחקנים ? התפאורה כבר קיימת והאדמה היא הבמה ואנחנו בתוך כל זה מחליפים פנים ומשנים צורה ולכל אחד מאיתנו יש מחסן מסכות המוחבא היטב אסור לאיש לגלות כי כל מסכה היא חלק מאיתנו שנוצרה בכאב והמון עמל על מנת להסתיר לכסות את אשר לא יבין זר.

גם אם העולם במה לא נולדנו עם מסכה

מישהו חכם פעם אמר החיים הם קרקס ואנחנו ליצנים פעם תלויים על חוט השערה ופעם תלויים בין שמיים לים מקווים מתפללים להחזיק מעמד לשרוד לאהוב לדעת לגלות אך החיים יותר חזקים ואפילו אם נבכה בפנים נראה לכולם שאנו צוחקים כי הרי כולנו ליצנים כולנו חובשים מסכות גם לא בפורים רוצים להיות מאושרים עליזים ואם כולם ליצנים וחובשים מסכה על פנים אזיי למה אני אפשוט המדים למה שאספר מה כואב שם בפנים למה שאגלה כך סתם בלי בושה.. שאוהבת או שונאת אותך.. שאיני רוצה בקרבתך.. איני רוצה לראותך... אך האם גם אם כולם כך עושים.. שלובשים ופושטים המדים.. ולפעמים גם חובשים מסכה על פנים... גם לא בפורים.. האם גם אני לזאת צריכה להסכים... להעמיד פנים... והרי לא נולדתי עם זו המסכה.. הגעתי לאוויר העולם עירומה.. ללא כסות ובגדים.. ובאחרית הימים.. עת אתכסה בתכריכים.. ודאי לא יניחוני שם עם מסכה על פנים.. אז אומר רק דבר אחד במלוא פה.. גם אם כולם כך עושים... אני לא מסכימה עם אלו הדברים!!!!

איילת38

New member
ועוד בעיניין המסכה

האם תמיד את מחוברת לאמת הפנימית ? ולא לאחרת ? האם אף פעם לא עשית גם אם לא רצית יכולה להבין את אי ההסכמה אך החיים זו במה אחת גדולה את היא היוצרת ואת היא הבוחרת בין לידה ומוות יש המון שנים ולתוכם אנחנו מביאים המון פנים המסכות נוצרות מהמון מניעים וכל אחת מהן היא אנחנו מבחוץ ומבפנים כשזה קורה לנו אנחנו מאוד סלחנים אבל בשום פנים ואופן לא נסבול זאת אצל אחרים

אני לא אלוהים חטאתי פשעתי ....

אולי גרמתי עוול .. אולי פגעתי בכוונה לא בכוונה.. אולי מילים שאמרתי לא הובנו.. אולי לפעמים לבשתי מסכה ולו רק בשביל לא לאבד חברה.. והרי לפעמים אין לנו ברירה.. לא רוצים לפגוע.. להכאיב.. לגרום נזק במילה .. והרי כבר ידוע מה כוחה של מילה... אבל אני משתדלת בכל כוחי... לא לחבוש מסכה .. ומצפה גם מהסביבה... הדרישות שלי גבוהות מהחברים.. מהמשפחה.. כי מי שבאמת מכיר אותי .. יודע שאני משתדלת להיות אמיתית ותמיד כנה... קרי הריבים שלי בפורום הם על כנות צדק ועל אמת ... וגם אם אנו נמצאים במדיה שאנו לא רואים אחד את השני.. לא צריך לחבוש מסכות.. לא צריך להסתתר ולהתחבא.. והרי האמת היא תמיד הדרך הישרה והבטוחה להגיע הביתה בשלום....

איילת38

New member
את חמודה

זאת בדיוק הכוונה הלוואי והיו לך תירוצים כאלה והמון הבנה גם לחבר או לחברה שהחליטו לא ללכת לפי זו התורה הרי אף אחד מאיתנו לא מושלם והצדק יחסי והאמת לא בהכרח כאן היא משתנה בהתאם לזוית הראיה למקום בו הינך עומדת ולמצב הרוח הקיים לכן יקירתי לימדי לוותר לעמוד בציפיות שלך זה המון זה אף פעם לא יסתדר פיתחי את ליבך ולימדי לקבל גם את השונה ממך זה האחר הושיטי יד מלטפת ותני אהבה הסביבה שלך תהפוך להרבה יותר נוחה מצטערת

or1

New member
בוקר טוב שועלה

נושא המסכות עלה כאן לא פעם. את דעתי הבעתי כבר בעבר ואוסיף עוד תוספת קטנה. נדמה לי שכולנו נסכים .... חבישת מסכה אינה תמיד באה להזיק. בחיי היומיום אנו עוטים מסכות ומסירים אותן בהתאם למצבים המשתנים. דוגמא אחת קטנה ... מתי בפעם האחרונה מצאת את עצמך מחייכת לילדייך ומנסה לשדר ש"הכל טוב" למרות שבתוך תוכך הלב נחמץ וידעת שלא כך ? בטוחה שבסיטואציה הזו היית יותר מפעם אחת. זו אינה חבישת מסיכה ? הרצון לגונן על יקירנו הוא דוגמא אחת למצב בו אני נאלצים לחבוש מסיכה. כל אדם ומסכותיו הוא וכל עוד אינן פוגעות בזולת אין כל סיבה שיפריעו לאיש. מסכה אינה מעידה בהכרח על העדר כנות ויושר .... וטוב לדעת שהיא קיימת. אם נקפיד לנצלה נכון תוך הקפדה שלא לפגוע באיש איני רואה בה כל רע. בברכת שנה טובה Or1

בוקר מצויין אור אסביר כמה דברים..

איש המסכה נכתב על נושא שלא זר לי ...קרי לכך נפל אלרון עליינו והוכיח לי כמה הוא איש מסכה..מעביר ביקורת נחבא במסדרונות אפלים לא מוכן להושיט יד קטנה..למרות שניסיתי בכל דרך.. ויש לשיר הזה גם עוד דבר מה סמוי אך הוא לא חשוב לכם כקוראים ... המסר שלי הוא אחד ויחיד זה שאנו נמצאים במדיה הזו ...אנו חייבים לצאת מנק´ הנחה שאנשים נפגעים...כואבים מזילים דמעה מול המחשב .... זה שאינכם רואים את הבכי זה לא אומר שהוא לא קיים.. השיר מתייחס לכלל הנושאים בעולם אך הוא התחדד על הנק´ של המחשב ואנחנו... והפגיעה של האיש מאחורי המחשב מסכה מול העומד בצד השני... לגביי ילדיי אכן כן לפעמים אומרת להם שהכל אחלה מצויין ונהדר ובעצם החיים בזבל...אבל חייבת להראות להם אופטימיות כיוון שבזכות כך אני מתעודדת... שוב יצא ארוך אבל מקווה שאולי הסביר לך משהו קטן...

or1

New member
שועלה ... באותו עניין... הבהרה

ההסבר הוא הסבר ומילות השירים תמיד מסתירות את הסיבות האישיות לכתיבתו. לא מנסה להכנס לזה. כל שניסיתי להסביר ... אם מותר לנו לנצל מסיכה בחיים, אין כל סיבה שלא נוכל להשתמש בה גם בוירטואליות כל עוד לא נפגע באיש. אלרן ודומיו מופיעים כאן לבקרים ומנסים למשוך את תשומת לבנו. נשכיל אם נדע לזהות אותם ולהתעלם מהם. בכך נרפה את ידייהם ונכשיל מזימותיהם. המשך יום טוב
or1

למעלה