איש אחד החליט על אהבה..

איש אחד החליט על אהבה..

לא רוצה לחשוב עלייך אבל אתה שם אני רואה רק אותך נרדמת רק איתך ....איש אחד אמר לי שאסור איתך ואיש אחד אמר לי אסור לרצות אותך איש אחד שוכח מה זאת אהבה ואני זוכרת רק כאב מלרצות אותך ואתה מביט בי בחצי חיוך יודע בדיוק מה אתה חושב ומה אני יודעת ואתה גם רוצה שנתקרב אבל פוחד לעשות את הצעד איש אחד אמר לך שאסור אותי לא יראו את זה בעין יפה לא יבינו את מה שאני מרגישה ואיש אחד אמר לך שזה מגוחך שזה לא אמיתי סתם רגש נשכח וזה שונה איתך לא מאוהבת בך רוצה אותך מוכנה לך רגועה איתך וזה הכיף שלי... אני לא לחוצה.. רגועה...שלווה.. לא מתרגשת.. הפשטות איתך רק מזה אני נלחצת.. וזה כל כך נכון וכל כך אסור וזה לא יהיה אמיתי אני משערת.. ואיש אחד אמר אז מה אם הוא אמר? אבל איש אחד צודק ....בערך...

אור ירח..

שנים יחד צריכים להחליט מה טוב עבורם ואףאיש לא יכול לקבוע להם את זה למדתי על בשרי בדרך קשה.. ורק את בלב שלך ושם בבטן בתחושות שלך יודעת מה הכי נכון לך לכי על האינסטינקטים שלך בלבד ולא של אחרים.. טאי

טאי...

הלוואי וזה יכל להיות כל כך קל כפי שאתה אומר.. רק חבל שזה לא... ..........אוף.רק אם הדברים היו שונים..הכל היה בסדר.

joy24

New member
ומה לעשות שהדברים אינם שונים ?

והמציאות לא מושלמת ? אבל את מיוחדת ואת יכולה לה למציאות הזאת... למצוא דרכך בה.... ולעשות את הבחירות הנכונות...לך... מאמינה בך..
אני.

למעלה