אישור רפואי לקורס משיט 30 באיזור חיפה.

עודי125

New member
אישור רפואי לקורס משיט 30 באיזור חיפה.

מישהו יכול לכוון אותי איך עושים זאת מבלי לקבוע תור לשני רופאים שונים בקופ"ח? אולי איזה מכון לרפואה כלשהי?

gb228

Active member
למה שני רופאים שונים?

אלא אם אתה מתכוון גם לבדיקת ראיה, אבל אותה אתה יכול לעשות אצל כל אופטומטריסט

danielia1

New member
אחד רופא המשפחה, שני אופטו שמוכר עבור

משרד התחבורה.

Peri228

New member
רופא המשפחה שלי בקופ"ל כללית לא הסכים לחתום

בגלל הסעיפים המדברים על שמיעה, וצירף רק היסטוריה רפואית כללית שאומרת שאני בריא. עדיין לא הגעתי עם זה לאגף לכלי שיט קטנים, אבל אני מקווה שזה מספיק.

אשמח לדעת אם זה תפס למישהו לפני ...

mensohn19

New member
peri228 מילוי טופס רפואי

כדי לגשת לקורס/מבחנים לרשיון משיט
למיטב ידיעתי: עיקר הטופס בענין הראיה , הבחנה בין הצבעים ירוק , צהוב ואדום , הם מבקשים את הבדיקה לפי הפרוטוקול של היפני (לא זוכר את שמו כרגע) , למרות שבתכתובות שכבר היו בענין זה בפורום , היה מי שהזכיר כי מספיק הבחנה בצבעים אלה כמו באותה רמה של בדיקת ראיה לרשיון נהיגה. טוב , ברור שאם אתה חס וחלילה חולה לב כדאי לך לשקול פעמיים ! שט איתי גבר שסבל מהלב (מבלי שידעתי על זה) אמנם רק כשעה , אבל , כבר חששתי שאני אצטרך להשתמש בכל הידע הרפואי שאין לי , וחס וחלילה לחזור למרינה עם גופה!
בענין השמיעה : רק כדי לעדכן אותך : חברי הטוב דורון חפיף (נגר מעולה מראשון לציון) עבר את הקורס כולל המבחן המעשי בהצלחה רבה! יותר טוב מיתר הנבחנים שהיו איתו! ודורון , לצערי! חרש איך שהוא ,למד לדבר , וקורא שפתים מצוין ,
הוא למד בבית הספר "דרך הים" באם אינך מאמין בדוק בבקשה ב"דרך הים "
לכן אם רופא המשפחה שלך טוען שחס וחלילה שמיעתך לקויה , פנה ישירות למחלקת כלי שייט קטנים , הדבר הגרוע ביותר שיקרה , יחיבו אותך(ברשיון) לצאת לשוט עם עוד אדם ששמיעתו תקינה , ועל פי התקנות בכל מקרה אינך יכול לצאת לבד , אלא, רק אם זכית לקבל רשיון שייט יחיד
ואולי כדאי להחליפף רופא משפחה?
בדחיקת ראיה אצל אופטומטריסט מורשה עלות עד 50- שקלים
עבור מילוי הטופס על ידי רופא משפחה בקופת חולים כללית עד 100 שקלים
אז
אל תוותר , קדימה , ובהצלחה!

mot22

New member
בדיקות רפואיות

תתקשר לטלפון 0544973778 קוראים לו חנן והוא אופטמטריסט ויש ימים ושעות שיש אצלו רוםאה והבדיקה של שניהם, מידית!!

למעלה