אישור סופי

מצב
הנושא נעול.
אישור סופי

אישור סופי
התחלתי את התהליך לפני בערך שנתיים וחצי, ולדברי העו"ד בחצי השנה האחרונה התיק שלי נמצא ממש בסוף התהליך ורק ממתין לאישור הסופי . העו"ד אומר שצריך רק להמתין, אבל אשמח לרעיונות נוספים אם למישהו יש...

DannyZ5

New member
שנתיים וחצי זה הרבה.

אישור סופי
התחלתי את התהליך לפני בערך שנתיים וחצי, ולדברי העו"ד בחצי השנה האחרונה התיק שלי נמצא ממש בסוף התהליך ורק ממתין לאישור הסופי . העו"ד אומר שצריך רק להמתין, אבל אשמח לרעיונות נוספים אם למישהו יש...
שנתיים וחצי זה הרבה.
תבקש מעורך הדין לראות פיזית את המסמך האחרון שקיבל בנושא שעליו הוא מסתמך על הודעתו שהתיק נמצא ממש בסוף התהליך.

אם לא יהיה לו מה להראות, אז לפי מה הוא קבע מה שקבע?
הייתי מתחיל לדאוג במצב כזה.

Era16

New member
פשוט להמתין. אין סיבה לדאגה ושלא ילחיצו אותם סתם.

אישור סופי
פשוט להמתין. אין סיבה לדאגה ושלא ילחיצו אותם סתם.
תוכל לפנות לבקש סטטוס מנציגים של חלק מהחברות שיושבים בליסבון. העלות היא כ - 15 אירו.

סטאטוס

אישור סופי
סטאטוס
שלום,
תברר מה הסטאטוס של התיק? האם ממתין לחתימת השר או ממתין להנפקת תעודת לידה פורטוגלית. באיזה שלב הוא נמצא.

הילה

ממתין לחתימת השר...תודה על התשובה :)

סטאטוס
שלום,
תברר מה הסטאטוס של התיק? האם ממתין לחתימת השר או ממתין להנפקת תעודת לידה פורטוגלית. באיזה שלב הוא נמצא.

הילה
ממתין לחתימת השר...תודה על התשובה :)
הילה שלום ותודה על התשובה,
האם לדעתך יש משהו נוסף שאפשר לעשות בזמן ההמתנה?

מצב
הנושא נעול.
למעלה