אישום והכנסת פוליטיקאים לכלא בישראל זו עבודה בעינים ולעג לרש

סטילהוק

New member
אישום והכנסת פוליטיקאים לכלא בישראל זו עבודה בעינים ולעג לרש

אישום והכנסת פוליטיקאים מושחתים לכלא במדינת ישראל זו פשוט עבודה בעינים ולעג לרש. לא רק שבניגוד לשאר האזרחים שמואשמים ונכלאים בבי הכלא בישראל, הם זוכים לתנאי אח"מונהנים מפריבילגיות שאף אסיר רגיל אינו מקבל ואינו נהנה מהן, החל בהפרדה מוחלטת משאר האסירים בבית הכלא, קבלת לא פחות מסוויטה במקום תא מעצר, הכנסת לפטופ עם גישה לאינטרנט, צפייה חינם בכל שידורי הכבלים והלוויין, שירותי ניקיון כולל כביסה והחלפת מצעים יומיומית, ארוחות שחיתות שלא היו מביישות אף ארוחת שף במלון 5 כוכבים, ואם זה לא מספיק יש לכל אחד מהם גם דרישות שהמדינה ברך כלל ממלאת ומספקת להם אותן, כמובן על חשבון אזרחי המדינה והקופה הציבורית של כולנו....

למעשה אפשר אפילו לאמר שפוליטיקאים מושחתים, כמו למשל אריה דרעי, קצב, הירשזון, אולמרט, וכל שאר הפוליטיקאים המושחתים שנמצאו אשמים בשחיתות או בעבירות מין ועבירות אחרות, לא בדיוק ישבו בכלא בתנאי כלא, אלא יותר בבית הבראה, או אפילו מלון 5 כוכבים. ולכן גם שהם משתחררים מ'כלאם' הם חוזרים לעסוק בשחיתות כאילו כלום, כי מה איפת להם שאם ייתפסו שוב, הם יזכו לעוד תקופה של בית הבראה 5 כוכבים בתנאי VIP על חשבון הציבור הישראלי הפראייר שמממן את הכל מכיסו?

למה אתם חושבים שיש כל כך הרבה שחיתות בצמרת השלטון ומושחתי השלטון 'מסתכנים' בלהיתפס ולהיכנס לכלא על שחיתותם? כי אין שום הרתעה אמיתית לפוליטיקאים מושחתים במדינת ישראל. כי הרתעה זו לא התרתעה, כלא זה לא כלא, תא מעצר זה לא תא מעצר, זו סוויטה, ארוחה בכלא זו ארוחת שחיתות, ואפילו בידוד ונתק מהעולם החיצון לא מתקיימים, כשיש לך מחשב וגישה מלאה לאינטרנט.

זו פשוט עבודה בעיניים ולעג לרש שמספרים לנו שפוליטיקאי נשפט הואשם ונכנס לכלא. וזה בדיוק מה שהגיע הזמן לשנות במדינת ישראל. בדיוק כמו לגבי הטרור, בכדי להילחם באמת בשחיתות, ולא בכאילו, כמו שנלחמים בטרור, יש צורך ליצור התרעה אמיתית שתרתיע פוליטיקאים, ח"כים, שרים וראשי משלה, מלעסוק בשחיתות, וזאת בראש וראשונה ע"י שינוי החוקים לכך שפוליטקאי שנכנס לכלא לא יזכה לשום פריבילגיה ולשום יחסי אח"מ הניגוד לכל שאר האסירים, יישב בתא מעצר כמו כולם, יקבל רק מזון בסיסי כמו כל שאר האסירים, לא תהיה לו שום גישה לאינטרנט ולעולם החיצון, לא תהיה לו טלויזיה פרטית בחדר עם כבלים ולוויין, ובטח לא ישהה כל תקופת כליאתו בסוויטה וייהנה משירותי אח"מ בבית הבראה.

ככה יוצרים התראה, ולא ע"י נתינת פריבלגיות לפוליטקאים המושחתים שחוזרים לעסוק בשחיתות ולקדם שחיתות ולהשרישה בכל מנגנוני השלטון, כל עוד הם יודעים לאיזה תנאי אח"מ הם חוזרים אם ייתפסו בשחיתותם בכדי לרצות את 'עונשם'.

הגיע הזמן שאזרחי ישראל יידרשו להפסיק עם העבודה בעינים והלעג לרש של הפוליטיקאים ורשויות החוק ולבטל אחת ולתמיד את הבית זונות הזה שנקרא מעצר וכליאה בתנאי אח"מ לפוליטיקאים עבריינים ומושחתים.
 
למעלה