אישה מחליפה

JILSER

Member
אישה מחליפה

באוטובוס בדרך הביתה ישבתי ליד בלונדינית שהדיפה ריח של בושם משכר וסיחררה את ראשי מעט (הרבה).

זאת לא הפעם הראשונה שאני רואה אותה באוטובוס אבל זאת הפעם הראשונה שיצא לי לשבת על ידה.

פינטזתי שאולי יהיה איזה מגע שיוביל למשהו אבל ידעתי מראש שאין סיכוי באוטובוס העמוס הזה.

ככה כשאני חרמן שירכתי את רגלי הביתה כשאני מקווה מאוד לתפוס את זוגתי במצב רוח מתאים לסקס חפוז.
כל כך פשוט וזמין, פשוט להכנס הביתה, לאחוז בידה ולמשוך אותה לחדר השינה, לקרוע ממנה את הבגדים (במחשבה שניה זאת טעות כי אני אצטרך לקנות לה חדשים) ולזיין אותה כאילו שרק היום נפגשנו.

אבל רצה הגורל והיא כמובן לא היתה בבית.

"אחזור מאוחר, תעשה לך משהו לאכול" היה רשום על פתק שהיה מונח על השידה.

התפשטתי והתחלתי להסתובב עירום בבית כשהזין הזקור שלי ממאן להרגע, "עוד רגע אני אקח אותה למקלחת ואפנק אותך" אמרתי לו כשאני מפנטז על הבלונדינית מהאוטובוס.

דפיקה בדלת ואני פותח.
השכנה הצעירה מלמטה עומדת בכניסה לבושה בחלוק שקוף ופרום למחצה כשברור לעין בלתי מזויינת שהיא לא לובשת כלום מתחת, שדיה הגדולים מציצים מעט החוצה ועל פניה חיוך גדול.

"ראיתי סרט אירוטי ותיכננתי איך אני מיישמת אותו על בעלי אבל הוא התקשר עכשיו להודיע לי שיבוא מאוחר ואני כל כך חרמנית" אמרה לי כשלשונה משתרבבת על שפתיה החושניות ומרטיבה אותם..

"התפרצת לדלת פתוחה" אמרתי לה והזמנתי אותה להכנס להגשמת פנטזיות משותפות

"אני יודעת" אמרה לי והצביע על הזין הזקור שלי ורק אז שמתי לב שאני עירום.

הפנטזיות של השכנה מלמעלה
[URL]http://www.tapuz.co.il/blog/net/viewentry.aspx?r=1&EntryId=5170369[/URL]

למעלה