אירופה באדום

מצב
הנושא נעול.

lionardo11

New member
בארץ זה לא היה קורה

ברניניקי צריך להעיר את הבחור
כנראה הוא עוד ישן עם גרינספאן למה הוא מחזיר אותנו אחורה חצי שנה הוא והבורסה שלו הפחדנים האלה
בארץ זה לא היה קורה
הנגיד ושר האוצר היו יוצאים בהודעות הרגעה מייד והבורסה היתה חוזרת לעליות. שימו לב לנתון מדאיג ביותר למחר- באירופה הבורסות ירדו ב-3% ויותר וכנ"ל באמריקה הלטינית , בארה"ב צניחה של עוד 1.5% ואילו אצלנו רק 0.59% היום. מחר נראה לי יהיה תוהו ובוהו אצלנו.

KobeRider

New member
מתי תבינו שהוא הפיתרון

ברניניקי צריך להעיר את הבחור
כנראה הוא עוד ישן עם גרינספאן למה הוא מחזיר אותנו אחורה חצי שנה הוא והבורסה שלו הפחדנים האלה
מתי תבינו שהוא הפיתרון
לא הבעייה. ברוכים הבאים לשוק החופשי, או כמו שניל יאנג שר: keep on rocking in the free world. ככה השוק עובד, אין דבר כזה שוק חופשי ללא מיתון, או שוק חופשי ללא אינפלציה, או שוק חופשי שרק עולה או שרק יורד. זה כמו להגיד, בואו כולנו נפתח פיצוציות וכולנו נרוויח (ואפילו ננפיק). ברור שבארץ זה לא היה קורה, בגלל הארץ נקראית שוק מתפתח ולא שוק מפותח. להזכיר לכם שלפני כמה שנים הנגיד הוריד את הריבית באיזה 2% ביום אחד, וסליחה שאני לא מדייק בפרטים. אבל זה מה שמזעזע את השוק ולא עליית ריבית צפוייה ורצופה.

lionardo11

New member
כנראה שזה הזמן לפוטים

SMI בשוויץ נפל בכמעט 3 אחוז
חטפתי חזק, אבל מזל שמכרתי שלשום חצי מהתיק... למעשה כשאני חושב על זה, זה לא מזל.
כנראה שזה הזמן לפוטים
אבל אצלנו בבורסה הכל יכול להיות. למישהו יש את הטלפון של ברננקי ??????? שיתעורר כבר !!!!! על מה הוא מקבל משכורת מנופחת ???

anavi131

New member
לפישר יש את הטלפון

כנראה שזה הזמן לפוטים
אבל אצלנו בבורסה הכל יכול להיות. למישהו יש את הטלפון של ברננקי ??????? שיתעורר כבר !!!!! על מה הוא מקבל משכורת מנופחת ???
לפישר יש את הטלפון
אני חושב שברננקי לא מבין את מידת השפעתו על יציבות הסחר בעולם.

lionardo11

New member
בטח המניוק יושב לו בשורטים ונהנה

לפישר יש את הטלפון
אני חושב שברננקי לא מבין את מידת השפעתו על יציבות הסחר בעולם.
איזה כוח יש לו בידיים. אפילו הירידות בנפט כבר לא מנחמות אף אחד. חברים הבועה כנראה שוב פעם התפוצצה לנו בפרצוף !!!!

קרלטון

New member
על מה כל המהומה

איזה כוח יש לו בידיים. אפילו הירידות בנפט כבר לא מנחמות אף אחד. חברים הבועה כנראה שוב פעם התפוצצה לנו בפרצוף !!!!
על מה כל המהומה
ירידה של כמה אחוזים... מה שצריך להדאיג אותכם זה אם הירידה הזאת תהפוך לנפילה של 30%+ בשנה הקרובה. מי שחושב שכן שיצא עכשיו ולא הפסיד הרבה. מי שמצפה לתיקון אז גם נושם אופטימיות ולא מודאג..

זו המהומה ומה דעתך?

על מה כל המהומה
ירידה של כמה אחוזים... מה שצריך להדאיג אותכם זה אם הירידה הזאת תהפוך לנפילה של 30%+ בשנה הקרובה. מי שחושב שכן שיצא עכשיו ולא הפסיד הרבה. מי שמצפה לתיקון אז גם נושם אופטימיות ולא מודאג..
זו המהומה ומה דעתך?

lionardo11

New member
זה כבר לא דומה לתיקון זאת התרסקות

זו המהומה ומה דעתך?
זה כבר לא דומה לתיקון זאת התרסקות
הבורסות צונחות בכל העולם כבר שבוע וכל יום ירידות של עוד 3% וזה רק ילך ויחמיר כי ראשונים מכרו הסוחרים והגופים הגדולים, אחריהם מכרו המשקיעים הבינוניים ועכשיו ימכרו כל ציבור המשקיעים הפרטיים הקטנים והמבוהלים וכשהציבור מתחיל למכור זה בד"כ ממש ממש בזול ובכל מחיר. היום זה יתחיל אצלנו ואני מתכוון להעיף לפחות 80% מהמניות ולשבת בפק"מ עד לשינוי ברור של המגמה.

קרלטון

New member
יש מקום לכולם

תשמור לי מקום אני מנסה לצאת אליך
תכין פיצוחים,בירות ואבטיח קר.
יש מקום לכולם
אבל אין פיצוחים ובירות לצערי. רק יין וגבינות

מצב
הנושא נעול.
למעלה