אירוויזיון 2002 - גרסאות שונות?!

Euromix - Avi

New member
אירוויזיון 2002 - גרסאות שונות?!

מסקרן אותי לדעת האם קיימות גרסאות לשירים מאירוויזיון 2002 שעדיין אין לי, אני אודה לכם מאוד עם תמצאו בין הרשימה הנ"ל גירסה שיש לכם או ששמעתם עליהם ותודיעו לי ולשאר חברי הפורום. Austria - German version / Instrumental version. Belgium - Remix / Instrumental version. Bosnia-Herz. - Remix / Instrumental. Croatia - Remix / Instrumental. Cyprus - Instrumental. Denmark - Instrumental. Estonia - Estonian version / instrumental. Finland - Finnish version / Instrumental. France - Remix / Instrumental. FYR Macedonia - English version / Remix / Instrumental. Germany - German version / Instrumental. Greece - Greek version / Remix / Instrumental. Israel - Instrumental. Latvia - Latvian version / Remix / Instrumental. Lithuania - Lithuanian version / Remix / Instrumental. Malta - Maltese version. Romania - Romanian version / Remix / Instrumental. Russia - Remix / Instrumental. Slovenia - English version / Instrumental. Spain - English version / Instrumental. Sweden - Swedish version / Instrumental. Switzerland - Instrumental. Turkey - English version (without Turkish) / Turkish version (without English) / Remix / Instrumental. United Kingdom - Instrumental. אני אודה לכם אם תעיינו ברשימה ותיצאו גירסאות לשירים שעדיין לא שמענו. תודה!

ek2002

New member
אבי יש לי את

מקדוניה באנגלית-אפשר להוריד מhttp://groups.yahoo.com/group/eurovisionmp3/files/ ואת הרמיקס של סלובניה באנגלית, את גרסאת האינסטרומנטל לא נראה לי שיש בשום מקום

Euromix - Avi

New member
תודה רבה...!

אני עכשיומ ננהק להוריד את הכירסה האנגלית. את הרמיקס של סלובניה יש לי. תודה!

Euromix - Avi

New member
וכמו שחשבתי...

כמו שחשבתי השיר (המדהים) הזה נשמע הרבה יותר טוב בסרבו-קרואטית. מזל שלא אישרו לה לשיר באנגלית (זוכרים שהיא איימה שהיא לא תשתתף אם לא יתנו לה לשיר באנגלית? חחח....)

Asaf S

New member
אבי....

יש לך אפשרות לשלוח לי לאי סי קיו ? אני לא מצליח להוריד את זה

למעלה