איקסי ???

איקסי ???

טוב אז אחרי שכמעט ביטלו לי שאיבה עקב עלייה של הפרוגסטון
לקחתי סיכון ואמרתי לרופא שאני רוצה לעשות את השאיבה.. לא ידעתי אם יהיו או לא יהיו ביציות.. לשמחתי הרבה נשאבו 6 ביציות.
התקשרו אלי היום להודיע לי שמתוך ה6 הופרה רק עובר אחד והיא אמרה לי שעשו לי את ההפריות באיקסי..?!?
למה?!? אין בעיית זרע וכל השאר ההפריות (אגב הפרייה מס 6) עשו לי רגיל...
מה זה אומר? פעם ראשונה שיש לי רק עובר אחד.. מזל שיש לי עוד מוקפא אחד שמחכה לי..
זה מקטין/מגדיל את הסיכויים להשתרשות???

טוליתי

New member
השאלה היא אם כל הביציות היו בשלות?

חשוב לזכור שאיקסי הביא לכך שיווצרו הפריות שלא היו יכולות להיווצר ללא עזרה, אך הוא אינו פתרון קסם, לא תמיד האבריולוגית תדע לבחור את תא הזרע המוצלח ביותר.
שנית, כתבת שהפרוגסטרון היה גבוה ופרוגסטרון גבוה פוגע באיכות הביציות, כך שייתכן שהפעם הביציות היו איכותיות צפחות ולכן לא הופרו.
בנוסף, אולי הפרוטוקול הזה ספציפית פחות מתאים לך.

לגבי סיכויי ההשתרשות, הגישה הוותיקה אומרת שככל שמחזירים יותר עוברים יש יותר סיכוי להריון. הגישה החדשה אומרת שאם יש עוברים טובים ותנאים טובים ייקלט, גם אם תחזירי עובר אחד בלבד.

בכל אופן, יש ל שני עוברים, לפחות אחד מהם נהדר - כי הוא מוקפא, אז יש סיכוי שבעוד שבועיים תראי בטא יפה.

בהצלחה

תודה טוליתי

באמת שלא חשבתי על האפשרות הזאת שאולי הביציות היו לא משהו..

בנוגע לפרוטוקול - זה פרוטוקול שעשיתי בהפרייה חמישית.. הרופא אמר שהיו לי את העוברים הכי טובים שהיו לי מכל ההפריות לכן נשארנו על הפרוטוקול הזה..
החזירו לי 3 עוברים במצב מצויין אבל הריון לא השגנו.. נשאר לי אחד מאותו הסבב הקודם שאותו יחזירו לי מחר ביחד עם העובר החדש.. מקווה לטוב ובע״ה לבטא חיובית סוף סוף אחרי שנים של ציפייה
תודה רבה על התשובה הרגעת אותי!! חשבתי אולי שעכשיו בנוסף לזה שאני דפוקה(שחלות פוליציסטיות) גם בעלי לא משהו..

טוליתי

New member
אל תאשימי את עצמך,

אלה הקלפים שקיבלת, והחכמה היא לדעת לשחק איתם הכי טוב שניתן.

למעלה