איציק תקף אותי

שרוצקי

New member
איציק תקף אותי

אתמול בערב הוא פשוט קפץ עליי ונתפס על היד שלי עם השיניים ברמה כזו שהייתי צריכה לזרוק אותו ממני.
אז מיד חיטאתי את השריטות העמוקות שהוא השאיר וזה הפסיק לדמם אחרי כמה זמן...
אחרי זה הוא תקף אותי וניסה לנשוך אותי כל הלילה.

אני בשליש הראשון של ההריון הראשון שלי.
זה הריון יקר מפז ואני פשוט לא יודעת מה לעשות
אני מתה על איציק. באמת. הוא אהבת חיי, אבל אתמול הייתי קרובה מאוד למצב של להוציא ואתו לחדר המדרגות ולסגור את הדלת

אני מתה מפחד שיקרה משהו. הגעתי למצב שאני מפחדת ממנו!
טוקסופלזמה זה לא אופציה מופרכת...נכון ללפני שבועיים לא נדבקתי, אבל בקצב הזה כבר אין לדעת.
ומה יהיה אחרי הלידה?

הוא כל הזמן קופץ, נושך ושורט. לרוב זה לא מפריע כי זה ביסים קטנים ותוך כדי משחק, אבל אחרי אתמול אני פשוט אובדת עצות...
חשבנו להביא עוד חתול ואולי זה מה שירגיע אותו, אבל אני פשוט מפחדת שאיציק ילמד את החתול השני להיות פסיכי כמוהו.

מה עושים?

-לא לפרסם בראשי בשום פנים ואופן!-

enat06

New member
הי שרוצקי

מקווה שמומחים ממני יוכלו להמשיך לענות אבל רק עצה קטנה, אם החתולים שלי נושכים אותי בידיים או בכל מקום אחר אני מיד נושפת להם על הפנים, הם משחררים מיד, זה עוזר..

Ronnie133

New member
זה לא נשיכות - זה ממש תקיפה מה שתואר.

החתול התביית לה על היד ! - היה לי כזה מקרה מספר פעמים (לא עם חתולים שלי).
האחד - נגמר בטוב - דווקא כשהחתולה (של השכנים) התבייתה לי בנשיכה וציפורניים על היד ועטפה אותה - אז ליטפתי אותה ובעדינות הסרתי אותה מהיד (פתחתי את "הנעילה") - מאז היתה מחכה לי ליד הדלת ורוצה ליטופים. לך תבין...

השני - נגמר ככה ככה - החתול היה מפוחד ממני ולכן תקף לי את הרגל דיי קשה. מאז אנחנו ב"שלום קר" ויחסים דיפלומטיים מרחוק. אני עד היום עושה לו קטסיטינג כשמבקשים והכל בתנאים של "כבדהו וחשדהו"...

החתול ככל הנראה מרגיש את ההריון ואינו מרוצה.
לדעתי יש להתייעץ עם מומחה להתנהגות חתולים ועדיף קודם מאשר אח"כ.

Indianit Jones

New member
תשפריצי עליו מים ברגע שהוא מתארגן בפוזה של

תקיפה. בד"כ רואים את זה. אצל החתולה שלנו, למשל, האישונים מתרחבים עד שהעיניים שלה נראות שחורות לגמרי והאזניים משוכות לאחור.

אפשר להסתובב כמה ימים עם שפריצר כלשהו מוכן לשליפה בכל רגע. אני פשוט החזקתי בקבוקי מים קטנים בכל רחבי הבית, כך שבכל רגע נתון ובכל מקום היה בקבוק.
ברגע שראיתי אותה במצב רוח תקיפתי אמרתי "לא" תקיף והעפתי עליה סילון מים. תוך יום אחד היא הבינה את הענין ולא התקרבה שאמרתי "לא" והראיתי לה את הבקבוק. כעבור 3-4 ימים הספיק רק להגיד "לא". עכשיו טפו טפו טפו היא בקושי מנסה לתקוף.

מה שכן, החתולה שלנו נהגה לתקוף אותנו רק כשרצתה שנשחק איתה. אז בד"כ כשאנחנו רואים אותה במצב תקיפה, גם משחקים איתה כמה דקות.

איציק כנראה רוצה לשחק. אתם יכולים לשחק איתו בחכה, או לזרוק לו כדורים, אפילו בלי לקום מהמקום

Mידאס

New member
אוי ויי...

את רק הופכת את החתול ליותר אגרסיבי, כשאת נוהגת כלפיו באגרסיביות.

מי הטמבל שהמציא את עניין השפרצת המים על חתולים? לאלוהים הפתרונים.

את היית רוצה שבכל פעם שתעצבני מישהו הוא ישפריץ עליך מים? אנשים נוטים להתלונן על אלימות שבין אדם לאדם, אבל משום מה מתעלמים מאקטים אלימים מעין זה, כשזה מגיע לבע"ח.

Indianit Jones

New member
אני לא חתולה ואפשר לדבר איתי בהיגיון

החתולה שלנו קורעת לי את הידיים והרגליים כאשר בשבילה זה משחק, אולי אתה מצאת דרך להסביר לחתולים במילם, אבל אני עוד לא.

חוץ מזה, מה רע במים? זה לא מכאיב לה רק מביא לה הרבה עבודה -- היא יושבת להתלקק אחרי זה. אז היא עושה את השיקולים החתוליים שלה

החתולה שלי לא הפכה לאגרסיבית, בשבילה מים זה משחק שהיא לא אוהבת, כמו שהשיניים שלה זה משחק שאני לא אוהבת

יש יועצת להתנהגות חתולים

הכותבת בפורום בניק "משתגעים על החתול". קיימת מאלפת כלבים הכותבת בפורום כלבים, ומאלפת גם חתולים. שולח לך קישור לאתר שלה.

למעלה