איפור עיניים

NeStA111

New member
איפור עיניים ../images/Emo53.gif

היי לכולן
, אני לא ממש יודעת להתאפר חוץ מלשים עיפרון שחור ומסקרה, אז השאלה שלי היא איזה צבעים של עפרונות עיניים מתאימים לעיניים שלי (חוץ משחור) ואיזה איפור עיניים מתאים לי. אשמח לתשובות

רתם81

New member
אני ממליצה לך להיכנס לאחד הפארמים

בשעה שלא מפוצץ ולבקש מאחת הדיילות שתראה לך איך כדאי להתאפר ושאף תאפר אותך כמה טיפים:איך לבחור את הדיילת? קודם כל תראי איך היא מאופרת ואם הסגנון מתאים לך ודבר נוסף,אחריי שהיא תאפר אותך היא תנסה למכור לך את כל מוצריי האיפור שבהם התנסית,את ממש לא חייבת לרכוש כלום וכדאי אפילו שתלכי הביתה ותראי איך כל דבר מרגיש עלייך,תגובות וכו'

יש קורסים של כמה שעות

בחברות האיפור המקצועי... בפארמים רק ינסו לדחוף לך מוצרים (ברור שגם באיל מקיאג' למינהם, אבל שם לפחות זה יהיה איפור מקצועי). אם את לא יודעת איך להתאפר, כדאי שתעשי איזו "השתלמות" קצרה בעניין... עדיף מאשר שתראי "מוזר"..
קצת קשה להבין מהתמונה, אבל העיניים שלך נראות בהירות. בעיקרון גוונים סגולים וחומים יהיו לך יפים כצלליות, יחד עם מסקרה שחורה שתדגיש אותן. בכל אופן שיהיה בהצלחה.... שירה.

רתם81

New member
מסכימה עם ההמלצות לגוונים לעינייך

אבל,אני התנסיתי במאפרות שמכל הכיוונים כולל איך מקיאג' מדינה מאליבו והפארמים ובנוסף אני מאפרת מקצועית בעצמי האמת שאת איך להתאפר למדתי הכי טוב מדיילת שעבדה בסופר פארם אז ככה שהכל תלוי וקחי בחשבון שרוב הדיילות בפארמים בד"כ מאפרות או קוסמטיקאיות כך שלא ניתן לומר עליהן שהן לא מקצועיות

NeStA111

New member
../images/Emo24.gif אף פעם לא הבנתי מה הצבע שלי

כל אחד אומר משהו אחר: אפור, כחול ירוק, תכלת.. וכמובן יש לי גם קצת חום
מה הצבע הזה?

BlackUnicorn

New member
נראה לי שהעיניים שלך מאוד דומות

לשלי. לא רק בצבע אלא גם בצורה... את מוזמנת להסתכל כאן בשני שרשורים על איפור שעשיתי לעיניים.. אם תרצי אסביר לך יותר לעומק.

NeStA111

New member
תודה אני אסתכל ../images/Emo9.gif

והסתכלתי
. איך איפרת את העיניים בשרשור הראשון?

BlackUnicorn

New member
אז הנה...

קודם כל - על כל הפנים (כולל העפעפיים) שמתי מייקאפ. על העיניים הוספתי קונסילר כדי לכסות את העיגולים הכחולים שיש לי (מתנה מאמא). זה נותן בסיס טוב לצלליות כדי שלא ירדו עם הזמן. הצלליות שבהן השתמשתי - חום כהה וחום-זהב מנצנץ. השתמשתי במברשת אלכסונית של מאדינה מילאנו (מברשות מקצועיות נותנות תוצאה הרבה יותר טובה מאשר מברשות שניתנות עם הצלליות - שהן בד"כ ספוג כזה ולא "שיער"). קודם כל שמתי אייליינר - פלואידליין של מאק. זה מעין ג'ל שמורחים עם מברשת מיוחדת, מיועד במיוחד לבנות עקומות כמוני שלא מצליחות לשים אייליינר כמו שצריך.. זה הפס השחור שאפשר לראות. בהמשך, שמתי את הצללית החומה כהה של ג'ייד - בצדדים החיצוניים של העפעפיים - בערך ב- 1/3-1/2 של הצד החיצוני של העפעף בכל עין. בשטח שנשאר על העפעף שמתי את הצללית הבהירה יותר המנצנצת. טישטשתי את הכל עם מברשת טשטושים של מאק (אפשר גם עם מברשת להנחת צללית, אבל התוצאה פחות יפה מעט..) - כך המעברים בין הצלליות נעשים חלקים יותר. הוספתי מסקרה - לוריאל ווליום שוקינג (הכי משמעותית שאני מכירה. יש לי ריסים קצרים, ישרים ובהירים יחסית.. כך שאת יכולה לראות את ההבדל). זה כל הסיפור. אם משהו לא מובן את מוזמנת לשאול אותי..

NeStA111

New member
באמת העיניים שלנו דומות

גם לי יש ריסים קצרים וישרים
. שאלה קצת לא קשורה אבל כמה פעמים צריך להעביר את המסקרה בריסים? תמיד בעין אחת יוצא לי יפה ובעין השנייה הריסים נראות כמו רגליים של עכביש
..

BlackUnicorn

New member
תלוי אם איזו מסקרה ואיזה אפקט

את רוצה... אני עם הווליום שוקינג אוהבת לעבור עם הצד הלבן פעמיים שלוש ועם השחור גם פעמיים שלוש (לוודא שכל ריס וריס נצבע ולא רק צד אחד של העין בטעות)... אם אני רואה שנוצר גוש במקרה או שהריסים נדבקו יותר מדי - אני מעבירה עוד פעם פעמיים בצורת "זיגזג" כדי שהריסים יופרדו... אפשר גם להשתמש במעגל ריסים, ואפשר גם לסרק את הריסים הצידה (בעין ימינה - לכיוון ימין, ושמאל לכיוון שמאל) ואז גם נוצר אפקט נחמד... אבל מזמן לא יצא לי לעשות את זה האמת... זה משהו שמאפרת במאדינה לימדה אותי בזמנו.

NeStA111

New member
תודה רבה :) לי יש את המסקרה פנורמיק

קרל של לוריאל ואני רוצה עוד מסקרה. אולי את מכירה את המסקרה טלסקופיק?

BlackUnicorn

New member
לא, סורי. אבל מהיכרות שלי עם מסקרות

של לוריאל - הן טובות אחת אחת...

NeStA111

New member
טוב בכל מקרה תודה על העזרה :)

ועל התשובות המהירות והטובות

muesli

New member
מותר גם לי לשאול?

יש משמעות לסדר של הצלליות? כי אני בד"כ שמה הפור - קודם את הבהיר ואח"כ את הכהה