איפוס סיסמת ביוס

DToNAToR

New member
איפוס סיסמת ביוס

הגיע לידיי לוח אם E139761 של אינטל (עם איזהשהו קשר לGateway
) הBIOS STRING שלו הוא AMIBIOS 1.00.01.DT0T ויש לו סיסמת ביוס. ניסיתי להוציא את הבטריה לכ20 דקות .. (קצת שכחתי מזה
) ניסיתי להעביר ג'אמפרים (קצת ע"י ניחוש כי אין לי את הMANUAL ואני לא מצליח גם למצוא אותו). אבל עדיין [!!] הוא רוצה סיסמה. רעיונות?

DToNAToR

New member
לא ..

זה לוח ישן של P2 .. וכל המבנה שם שונה (הבטריה נמצאת בפינה השמאלית העליונה של הציור שלך) ראיתי כמה פוסטים של מישהו שמציע לשלוח מדריך של הלוח הזה .. אבל הוא מאמצע 2003 .. מה הסיכויים שעדיין יש לו את זה ..

xroeeh

New member
יש מצב לתמונה ברורה שלו?

כי תמיד אפשר להתחיל לתת ניחוש סביר
רועי

DToNAToR

New member
no can do

חוץ מזה שאם לא מצאתי ככה את הג'אמפר אז אתה לא תמצא אותו מתמונה שאני צלם לך
איציק הציע לי בפרטי (למה בפרטי דרך אגב??) למצוא את הFFCID של הלוח בשביל לדעת על בטוח את הדגם שלו.. זה בתהליכים
רק מוסיף שאי אפשר לעשות BOOT משום דבר .. חיברתי כונן דיסקטים ודיסקים ומשניהם הוא דורש סיסמה בשביל לעשות BOOT.

IBZ

New member
-->

לא תמיד יש ג'מפר לאיפוס סיסמה, ישנם לוחות ללא אפשרות שכזו. נסה להסיר את הסוללה למשך שעה וללא חיבור לחשמל, או נסה כמה מהסיסמאות האוניברסליות הבאות:
AMI Award bios setup cmos concat AMI_SW (case sensitive) AMI!SW/ AMI?SW/ j262​

jumpgate

New member
>>>

אם זה אכן לוח של אינטל, אתה יכול להוציא את הסוללה מהיום ועד מחר - רוב הסיכויים הם שהסיסמא שמורה בזכרון FLASH ולא ב CMOS. אני מצטרף להמצלה של רועי - תן צילום של הלוח עם דגש על הפינה השמאלית התחתונה שלו (האיזור שבו מתחברים כל החוטים של הנוריות והכפתורים מהמארז).

DToNAToR

New member
אין לי פה מצלמה ../images/Emo4.gif

כמו שזה נראה זה לוח של אינטל .. והוצאתי את הסוללה כשהחיבור לחשמל בחוץ .. ניסיתי את הסיסמאות שאיציק נתן - כלום. אז מה אני עושה במקרה כזה??

DToNAToR

New member
הנה הלוח ..

לינק מישהו רואה הסבר כלשהו לגבי איפוס ביוס או בכלל משהו שיכול לעזור?

DToNAToR

New member
לא, אבל קרוב ../images/Emo13.gif

אז יש שם שורה של ג'אמפרים .. אבל היא לא היתה קרובה לסוללה ובגלל זה פחדתי לגעת בהם שמא זה איזה קינםוג של מתחים או משהו דומה.. אבל כבר הגעתי פה לייעוש אז אמרתי למה לא והתחלתי להזיז אותם. מה שאתה נתת לי לינק אליו רועי לא עזר לי (במסגרת הניסונות שלי ניסיתי את מה שרשום שם בדף). אבל כן עזר להזיז את שני הג'אמפרים (למה שניים??) בבנק D. מה זה NVRAM בכל מקרה? אז תודה לכל התבעוניים (
) שניסו לעזור לי .. עכשיו אני סוף סוף אוכל להמסיך בפרויקט הקמת השרת שלי ..

jumpgate

New member
סוף טוב הכל טוב

זכרתי שאמור להיות שם בלוק של ג'מפרים (A,B,C,D) רק לא זכרתי מה מוחק מה
NVRAM זה שם כולל לזכרון בלתי נדיף. במקרה שלך, הכוונה ל FLASH.

למעלה