איפה

פייגעלה

New member
מסתבר שאני

לא היחידה.גם אולארציק כתב לך שיר: שם השיר: או קיי מרים מבצע: אלון אולארצ'יק לחן: אלון אולארצ'יק או. קי. מרים או. קי. מרים מה את רוצה מה את עושה מה ראית פה מרים כשהיית פה מרים מרים מה למה מרים כשמתאהבים כשמתאהבים אין אין אין אין כשמתאהבים בלי כאב, בלי כאב כמה כאב כמה כאב למה כאב מי יודע אבל ככה זה כשמתאהבים בלירה כן כסף לא יעזור לי גם לא הדיבורים מי עכשיו יגמול לי בשיר של בחורים כי מי כמוני יודע לעולם אין לדעת הכל מי כמוני יודע לעולם אין לדעת הכל בוא כבר נשתה לחייה

א י ל ה

New member
תגידי

זה הבלוג שלך כאן? לא, כי פשוט חשבתי שזה הבלוג של נוירון. לפחות תודיעו כשאתם מחליפים.

דר רשע

New member
אולי

התכוונת למריה הקרושה? נו הבתולה...כאילו לא ממש בתולה אבל כולם חושבים שהיא בתולה הו מריה

פייגעלה

New member
בתולה

חדשות ג'ניפר לופז משחקת את מריה הקדושה [ 09/07/2000 ] ג'ניפר לופז הולכת לעשות בלגן גדול באמריקה. סרטה החדש The Cell עומד לצאת בעוד כחודש ושם היא מגלמת באחת הסצנות לא פחות ולא יותר מאשר את מריה הקדושה.

מרים02

New member
../images/Emo24.gifקוקו

הנה מרים האישה והוועד גם. הייתי שמחה להישאר ולפטפט אבל הארבה לא יחוסל מעצמו יו נואו. אשוב במהרה,פייגעלה מיידלע- תהיי טובה(ולא גיטרה או חליל, נגיד) ליל מנוחה מרים- הוועד למניעת הדבר ושחין בקרב ילדים יוצאי דרום בוכרה וצפון מערב טג'קיסטן.

למעלה