איפה AVANT שומר מועדפים?

yahelk

New member
איפה AVANT שומר מועדפים?

שלום מישהו יודע אולי איפה avant שומר את ה bookmarks שלו? אני רוצה להעביר אותם לאקספלורר במחשב אחר תודה רבה יהל

AVANT

מבוסס אקספלורר ולא שומר עצמאית - המועדפים נמצאים בסיפריית וינדוס - 'דוקמנטס אנד סטינגס'

yahelk

New member
זה גם מה שאני חשבתי

אבל כל המועדפים החדשים שלי (שנוספו מאז שהתחלתי להשתמש באוואנט) לא נמצאים בFAVORITES שם אלא רק הישנים. בדקתי בכל ספריית FAVORITES שקיימת לי במחשב - כלום יש עוד דרך אולי להעביר מועדפים?

yahelk

New member
כלומר

בתוך documents and settings בתוך שם המשתמש שלי (למרות שחיפשתי גם ב all users) בתוך favorites אם כן אז אצלי לא מופיעים שם מועדפים חדשים שצירפתי כרגע

yahelk

New member
ועוד משהו

המחשב גם לא מוצא את המועדפים החדשים כשאני עושה חיפוש אחרי שם "מועדף" ספציפי יכול להיות שלאוואנט יש קובץ אחד של מועדפים ולא כמו באקספלורר?

גילוי נאות

אני לא חסיד של תחפושות לאקספלורר - מעדיף ת'מקור - אני יודע שיש שלל גירסאות ל - AVANT ייתכן שיש פתרון, אבל לא שאני יכול לעזור בזה - נסה לנבור בכל ההגדרות של AVANT ולצפות לישועה ממי שנתקל באותה בעייה ...

yahelk

New member
או קיי תודה

אקספלורר 7 מאוד דומה לאוואנט לפי מה שראיתי ואני מנסה להעביר אליו את המועדפים - כרגע ללא הצלחה מה שטוב באוואנט זה שאין פרסומות בכלל ויש המון אופציות מאוד נוחות למשתמש ושוב תודה

רגע

אם הורדת את IE7 אז.... אולי פה קבור הכלב ?! AVANT מתאים ומסונכרן יפה עם IE6 לא בטוח עם IE7 ויש שלל בעיות תאימות - לא רוצה לתת לך השערות שלא בדקתי לעומקן...ברם אם תחזור ROLLBACK ל - IE6 תמצא ת'מטמון מן הסתם - לא מציע לעבוד עם IE7 בשילוב AVANT .

yahelk

New member
IE7 והאוואנט הם בשני מחשבים שונים

אני מנסה להעביר את הפייבוריטס מהמחשב הישן עם האוואנט למחשב החדש אני מוכן להשתמש במחשב החדש גם ב IE6 או באוואנט, כבר לא ממש משנה לי- העיקר למצוא את הפייבוריטס הקודמים

yahelk

New member
חפרתי קצת באתר של אוואנט

יש מצב שבגירסה 11 (כמו שיש לי) הוא שומר פייבוריטס אונליין? או שלא הבנתי נכון?

yahelk

New member
טוב אז זה לא ממש מסובך - רק צריך

לחשוב כמו משתמש "ראש קטן" אני מעריך את העזרה שקיבלתי כאן בפורום, אז התודה שלי היא לרשום את המסקנות שהגעתי אליהן למען ה"דורות הבאים" אז ככה דפדפן אוונט AVAVNT גירסה 11 (ולא כמו בגרסאות ישנות יותר) שומר מועדפים, להלן BOOKMARKS, אונליין. זאת ברירת המחדל שלו, לא הצלחתי לבטל אותה אבל אני מניח שאפשר זאת הסיבה שחיפוש במחיצת המועדפים שבמחשב לא יביא לתוצאות. תחת תפריט FILE קיימת האופציה (כמו באקספלורר) של IMPORT/EXPORT BOOKMARKS, רק שאני לא הבנתי איך הוא יעשה את זה בלי שהמועדפים במחשב, ולכן גם לא ניסיתי
בקיצור לחיצה על EXPORT תשמור את כל המועדפים כקובץ HTML, את הקובץ ניתן לשמור כגיבוי או "לייבא" IMPORT גם לאקספלורר וגם לאוואנט במחשב אחר (אז שוב תודה לערס הממוחשב) שבת שלום יהל

למעלה