איפה קונים ציוד בייסבול?

• פותח הנושא MOPO
  • פורסם בתאריך

MOPO

New member
איפה קונים ציוד בייסבול?

איזה גודל מחבט מומלץ למתחילים ? ומה המחיר המומלץ לדבר כזה?

omri1234567

New member
טוב לצערינו אין ציוד בארץ , אז רק בארה"ב

מבחינת גודל למתחילים זה מאוד משתנה זה תלוי בגיל , אתה צריך לבוא להתאמן פעם אחת ולפי היכולות שלך על המגרש נוכל לעזור לך ולהמליץ לך איזה מחבט לקנות , אם אתה לא יוכל אני ממליץ לקנות מחבט שהוא 33-30 מינוס שלוש אם תלך לחנות ותגיד ככה בדיוק המוכר יבין ויוכל לתת לך מה שכתבתי , מבחינת מחיר זה ממש משתנה זה תלוי בחברה אני חושב שמחיר למחבט טוב זה באזור של 100-120 דולר

MOPO

New member
אני מחפש משהו פשוט

שיתאים למשחק עם חברה.. אתה מתכון 30" (אינץ) ? גם מחבט שבחורה יכולה להחזיק. ראיתי כאלו שעולים 20 -30 $ אלו לא טובים בכלל ? שוב אני מזכיר לך אני מחפש משהו פשוט למשחק עם חבר'ה ובאותו עניין האם יש כדורים שהם פחות "כואבים" ומסוכנים (נקרא לזה ככה..) שאפשר לקנות? ואם כן מה השם שלהם ?

omri1234567

New member
כן 30 אינץ זה הגודל והשני זה המשקל היחס ב

ביניהם צריך להיות מינוס שלוש זה מה שרובינו משתמשים , אם גן בחורה צריכה אז לה הייתי ממליץ משהו אחר לגמרי משהו כמו 22-29 בעצם מינוס 7 אבל זה לא אומר שהיא לא תוכל להשתמש במינוס שלוש פשוט הסווינג שלה יהיה איטי יותר ויהיה לה כבד יותר המחבט . כן יש מחבטים ששווים סכומים כאלה אבל הם שווים בדיוק כמו המחיר שלהם , חרא.... לא ממליץ עדיף כבר אז לעלות קצת במחיר ל- 60 אם אתה לא רוצה להשקיע יותר מדי. בקשר לכדורים כן יש כדורים אחרים שהם רכים קצת את השם שלהם אני לא יודע אבל תבקש , אני גם לא חושב שבכול חנות יש אותם, אלה כדורים רכים שאם תזרוק על הריצפה זה יקפוץ אלייך בחזרה אבל זה בצורה של כדור בייסבול ויש על זה תפרים כאלה כמו של כדור בייסבול פשוט הרעיון של זה שזה מיועד באמת לגילאים צעירים שלא ייפגעו

MOPO

New member
אלומינום או עץ?

מה עדיף ? מה יותר נוח \ ונעים?

omri1234567

New member
לכייף אני ממליץ אלומיניום אין לך מה לעשות עם

עץ , זה לא הכי כייף שיש , בעץ גם משתמשים רק במייג'ורס בעיקרון , ובכול מיני טורנירים בעולם , מעבר לזה כל השאר אלומיניום אפילו בקולג'ים בארה"ב משתמשים באלומיניום.

MOPO

New member
קיבלתי את המחבט

אלומיניום 33 " משקל 27 של EASTOR הבנתי שזו חברה טובה עלה 40$ :)

למעלה