איפה פעילי השלום וזכויות האדם?

ElvisAlive

New member
איפה פעילי השלום וזכויות האדם?

חוטפים ורוצחים עם כדור בראש אזרח והם לא אומרים כלום. אבל זה בטח לגיטימי. הוא הרי חיי על אדמה כבושה. אתמול הם הראו את התעודת זהות שלו כאילו הוא אצלם אבל הם כבר רצחו אותו. ואין שום הוכחה שהחייל עדיין חיי. צריך עכשיו לעשות מבצי חיסולים בלי להתחשב בביקרות מהעולם ולגרום להם לפחד בכלל לחשוב על טרור.

pgprince

New member
מה לא ידעת-הם מתחילים לזעוק

רק כאשר פלסטינאים המסכנים נפגעים. הפצצות של שדרות זה לגיטימי מבחינתם כי הרי הכיבוש של עזה נמשך. לחטוף ולרצוח מתנחל-זה לגיטימי מבחינתם כי הוא בעצמו אשם שהוא גר שם. לפגוע בחיילי צהל-זה לגיטימי מבחינתם כי זו פעולת התנגדות לגיטימית נגד ה"כיבוש", גם אם זה נעשה בשטח ישראל

אבנר ג

Well-known member
לקונן את הקינה שלך דווקא היום

כאשר מטוס ישראלי שיגר טיל לעבר מכונית פלסטינית בעזה, במטרה לחסל את הנוסעים בה... זה נשמע לי קצת מעושה...

sahchar

New member
ממש רחמנות על הפלשתינים../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif

שאני לא אפרוץ בבכי..............

onlytrue

New member
גם אין מקום לגידופיך העלובים

אבנר קרא לנער שנרצח ונשרף "בן הזנונים "

shy-1

New member
ואם נצטט חוכמולוג בגרוש: נו ../images/Emo35.gif ../images/Emo2.gif

אני לא ראיתי בדבריו שום צדקנות

מעושה אלא שאלה פשוטה והגיונית. גם ההסבר שלו לתופעה האנורמלית הזאת נכון. אפשר לומר שאירגוני זכויות האדם נוטים בצורה ברורה למען הנדכאים והחלשים במיוחד כשיש גייס שישי שנותן להם לגיטימציה.

נדמה לי

New member
איזה מין שאלה היא זו?

פעילי השלום וזכויות האדם כמו שאתה מכנה אותם,מחויבים לאמות המידה של סביבתם,אין הם טוענים לחפותם של הפלשטינאים,אין זהו משוואה של תלך תבוא, אלא רק לגבי הדברים שבידיהם לשנות או להשפיע...מה עושה הצד שמנגד איננו ואף פעם לא יהיה תרוץ להעדר דרך או אידיאולוגיה.

למעלה