איפה ניתן לפרסם כדי להגיע לאמאות?

ימי82

New member
איפה ניתן לפרסם כדי להגיע לאמאות?

שלום אני קוראת סמויה הרבה זמן.... אולי יש לכן רעיון איפה ניתן לפרסם כדי להגיע לאמאות? אני מוכרת את הכאן גר הוא פונצו להורה ולתינוק במנשא. הרבה מהפרסומים שבדקתי הם לטווח ארוך של כה חודשים עש שנה וזה פחות מתאים למוצר שלי כי הוא עונתי.. אשמח לכל עזרה מרים

הי ראיתי אותך במרמלדה

וחשבתי שזה מקום מצוין, והאמת שנורא התלהבתי - מעבר לזה אני לא כל כך בתחום אבל יש במעגלי הקישורים שלנו - כמה נשים שמתעסקות במכירה לתינוקות וגם כמה יועצות שיווק. את יכולה להיכנס לאתר של זואי - http://www.tooty.co.il/ שהוא מאד ממוקד - לילדים. בהצלחה זה מקסים, דנה שלמון, צבעי ילדות.

דן דן2

New member
תמונה מקסימה

אני מאמינה שתוכלי להגיע להסדרים טובים עם זהר כרמי. באתר זהר כבר בדקה. הפרסום באתר שלה פונה לאוכלוסיה ממוקדת ועושה את העבודה מצוין.

אוי זה מקסים

חבל שאיו לי תינוק,תמיד אפשר לפרסם בהורים וילדים ולהיות מישפחה ,למרות שהפירסום שם יקר יחסית ,אבל זה לא לאורך זמן של שנה או חצי שנה ,ופלח שוק רחב. בנוסף פליירים בבלינסון וכל מחלקת יודות שם יש אפשרות לפרסם בלוח מודעות שתלוי,וגם לעבור אצל היולדות ולהציע,כמו אילו שמוכרות חזיות הנקה. שיהייה בהצלחה

ימי82

New member
כן זה מתאים לכל מנשא בכל צורה

גם על הצד וכשהילד קטם פשוט מורידים את הכובע ומניחים את הפתח מעל הראש של הילד בערסול. אני מצרפת לך תמונה.

ימי82

New member
שכחתי....

להגיד שאפשר לפרק את הכובע ולחבר אותו הפוך עם הילד הוא בתנוחת 'בטן לגב' ומסתכל החוצה.

ימי82

New member
המחיר

הוא 199 ש"ח כולל משלוח כל הארץ. אם את רוצה יש לך עוד פרטים באתר בחתימה שלי או את מוזמנת להתקשר
050-6998982

תודה

חבל שאני צריכה ללדת ביוני, אבל אחשוב על זה למתנות ונראה בחורף הבא אם עוד אסתובב עם המנשא...

שיתופי פעולה ומוצרים משלימים

שלום מרים, המוצר שלך נראה מאד "חמוד", ביקשת הפניות למקומות פרסום לאמהות, וכיועצת שיווקית אני רוצה למקד אותך ולהתייחס לשתי עובדות- 1. המוצר שלך הינו מוצר משלים למנשאים 2. מוצר עונתי לחורף, הייתי ממליצה לחפש אתרים שעוסקים במכירת מנשאים ובודקת אפשרות לשיתופי פעולה- מכירה אצלם באתר ( אפשרי אם התמחיר נבנה בצורה חכמה...), קישורים (ותגמול על הלידים...) וכד', כ"כ אתרים שעוסקים במוצרי חורף - ביגוד חורף, תנורי חימום לתינוקות, מכשיר אדים וכד'... בהצלחה, יעל גולדמן שי GOLD-WAY ייעוץ שיווקי חכם לעסקים ואנשים מצליחים

למעלה