איפה ממקים כיסא בטיחות?

ג ל י 1

New member
איפה ממקים כיסא בטיחות?

אני יודעת שנגד כיוון נסיעה, אבל מקדימה או מאחורה?

ג ל י 1

New member
אנחנו נוסעים עכשיו והכיסא לא מסתדר

נגד כיוון הנסיע מאחור, אפשר לשים אותו נגד כיוון נסיעה מקדימה? אין לנו כרית אוויר.

bhs

New member
כן - רק הרבה פעמים הוא מסתיר שדה

ראייה לנהג או את המראה הימנית תלוי בכסא.

lulyK

New member
מה זאת אומרת לא מסתדר?

הוא חייב להסתדר, הוא מיועד לשם.

יש שתי סכנות במושב קדמי

1. שתתפתי להעיף מבט לתינוק, רק מבט אחד מהיר, שעלול לגרום לתאונה. 2. סטטיסטית, זהו המקום הכי מסוכן ברכב, במקרה של תאונות. איכשהו, זה המקום שנפגע הכי קשה ברוב המקרים (זה מידע שקיבלתי פעם, כשראיינתי בכיר במשטרה).

mevav1

New member
../images/Emo207.gifאת התופסן ה Hשל הכסא ממקמים

בחגורה למעלה או למטה? כלומר....איפה שמתחיל החגורה למעלה או צמוד לכסא?[ שמתי לב שהפעם עת רתמתי את הכסא שוב פעם אבל למעלה בתחילת החגורה כאשר היא ממש תפוסה,שהכסא לא זז מ"מ ועד אז עת רתמתי בתפס החגורה שלמטה,הכסא כן זז מעט. אז לשם שינוי...מה נכון ומה לא או שמא שניהם נכונים? אודה אחת ולתמיד על התשובה שרק כעת אני שמה לב שהיא משנה כנראה.

michal@gal

Active member
מנהל
את ה-H ממתכת

צריך לשים ממש למטה, כמה סנטימטרים מעל התופסן התחתון. כדי שתהיה תפיסה טובה, חוגרים את הכסא, מוצאים את המקום שבו צריך להיות ה-H, משחררים את הכסא ומחברים את ה-H, ואז חוגרים את הכסא. חיבור הכסא אחרי שה-H כבר מחובר צריך להיות ממש בלחץ.

mevav1

New member
תודה מיכל..כוונתך אבל היא

בתופסן שבצד של הכסא,כלומר מתחת כמו שאמרת אבל איפה שהתפס? והאם זה לא בסדר שזה למעלה? זה בטוח שלא בסדר? פשוט,נרא הלי שזה הכי נכון ויציב אבל אם לא...אז אבוי לי כי אחליף מיד את המיקום.

michal@gal

Active member
מנהל
למעלה אמור להיות פחות יציב

ההוראות שעל הכסא אומרות לחבר למטה.

mevav1

New member
תודה מיכל../images/Emo140.gifאני אבדוק מה באמת

יותר יציב ואם זה ודאי וחד וחלק אעשה כמו שהיה וכמו שצריך. אגב,התופסן נכנס לי לתוך הכסא איפה שמכניסים את החגורה..אולי אני צריכה לשים ממש איפה שמקליקים?

michal@gal

Active member
מנהל
נדמה לי שההוראות אומרות

שה-H אמור להיות כ-5 ס"מ מעל נקודת ההקלקה.

למעלה