איפה מוצאים קודים ואיזורים רלוונטים עליהם?

מצב
הנושא נעול.

באתר חברת אגד לא מצליח למצוא איזורים שקשורים לקודים. אני רוצה לדעת לאיזה איזור מתייחס בנימינה כדי לדעת מחיר נסיעה בתוך העיר. חוץ מזה גם אני מעוניין לדעת אם יש אפשרות של חופשי חודשי מחיפה לבנימינה.

עוד עובדה מעניינת שרציתי לספר עליה זה בעמוד של כרטיס הלוך וחזור לא מצויינים כל איזורים כי פעם נסעתי לצומת הרצליה ורציתי לדעת אם יש הלוך וחזור. ראיתי לפי עמוד וטבלה בעמוד שצומת הרצליה לא מופיע וסיכמתי שלא ניתן. בעלייה לאוטובוס לא היססתי לשאול נהג אם הלוך וחזור אפשרי והתפלאתי כאשר היה אפשרי לקבל הלוך וחזור במחיר מופחת. אז אל תסתמכו על אתר אגד במלואו.

באתר כל-קו או אתר אגד בודקים מחיר

באתר חברת אגד לא מצליח למצוא איזורים שקשורים לקודים. אני רוצה לדעת לאיזה איזור מתייחס בנימינה כדי לדעת מחיר נסיעה בתוך העיר. חוץ מזה גם אני מעוניין לדעת אם יש אפשרות של חופשי חודשי מחיפה לבנימינה.

עוד עובדה מעניינת שרציתי לספר עליה זה בעמוד של כרטיס הלוך וחזור לא מצויינים כל איזורים כי פעם נסעתי לצומת הרצליה ורציתי לדעת אם יש הלוך וחזור. ראיתי לפי עמוד וטבלה בעמוד שצומת הרצליה לא מופיע וסיכמתי שלא ניתן. בעלייה לאוטובוס לא היססתי לשאול נהג אם הלוך וחזור אפשרי והתפלאתי כאשר היה אפשרי לקבל הלוך וחזור במחיר מופחת. אז אל תסתמכו על אתר אגד במלואו.
לפי המחיר הולכים לאתר אגד לדף קודים ומחירים, ובודקים מה הקוד.

באותו מקום אפשר גם לדעת אם יש כרטיסיות בקוד הזה

איך לדעת איזה קוד שייך לאיזה אזור?

לפי המחיר הולכים לאתר אגד לדף קודים ומחירים, ובודקים מה הקוד.

באותו מקום אפשר גם לדעת אם יש כרטיסיות בקוד הזה
איך לדעת איזה קוד שייך לאיזה אזור?

למה שהיא תופיע?

בעמוד בנימינה לא מופיע בכלל
למה שהיא תופיע?
קראת בכלל מה שהסברתי?
בודקים קודם באתר כל קו את מחיר הנסיעה
לדוגמא נסיעות של אגד ב872 עולים בדרך כלל בבינימינה 6.6₪
אחרי זה תלך לאתר החברה אגד לדף שהבאתי ותגלה שהקוד הוא 2

בחברות אחרות כמו קווים ונתיב אקספרס המחיר הוא 5₪, גם כאן תוכל לבדוק באתרי החברות מה הקוד (או בעמודים עם פירוט הקווים באתר החברה)

לפי המחיר מגלים קוד?

למה שהיא תופיע?
קראת בכלל מה שהסברתי?
בודקים קודם באתר כל קו את מחיר הנסיעה
לדוגמא נסיעות של אגד ב872 עולים בדרך כלל בבינימינה 6.6₪
אחרי זה תלך לאתר החברה אגד לדף שהבאתי ותגלה שהקוד הוא 2

בחברות אחרות כמו קווים ונתיב אקספרס המחיר הוא 5₪, גם כאן תוכל לבדוק באתרי החברות מה הקוד (או בעמודים עם פירוט הקווים באתר החברה)
לפי המחיר מגלים קוד?
אני בדקתי נסיעה בתוך בנימינה ורשום לי 5.5 ש''ח ולפי טבלת קודים זה קוד 1. טוב אבל עכשיו אני רוצה לדעת אם קיים חופשי חודשי לנסיעות בתוך בנימינה. כאן חיפשתי ולא מצאתי בנימינה ברשימה אך רק חדרה, נתניה וקיסריה: http://www.egged.co.il/main.asp?lngCategoryID=1227

אני לא חושב שיש חופשי חודשי פנימי לבנימינה,

לפי המחיר מגלים קוד?
אני בדקתי נסיעה בתוך בנימינה ורשום לי 5.5 ש''ח ולפי טבלת קודים זה קוד 1. טוב אבל עכשיו אני רוצה לדעת אם קיים חופשי חודשי לנסיעות בתוך בנימינה. כאן חיפשתי ולא מצאתי בנימינה ברשימה אך רק חדרה, נתניה וקיסריה: http://www.egged.co.il/main.asp?lngCategoryID=1227
אני לא חושב שיש חופשי חודשי פנימי לבנימינה,
היא קטנה מדי בשביל זה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה