איפה מוצאים בחורות שיאמצו אותי כבן משפחתם?

  • פותח הנושא edly
  • פורסם בתאריך

edly

New member
איפה מוצאים בחורות שיאמצו אותי כבן משפחתם?

הסבתא שלי טיפשה אז היא חושבת שהבית מגיע לבן שלה, שכבר מסודר כי היא התרגלה לאהוב אותו יותר למרות שיש לו כבר 5 דירות מאשתו. הוא לעולם לא עבד, תמיד היה בטלן, מעשן גראס ועושה חיים.
לי אין כלום, לא דירה וגר בשכירות. אני לבד עם תחושת הקיפוח. לא מצליח לי עם בחורות, ואין לי רצון להרשים בחורות ולשחק משחק בפאבים רק בשביל עוד אכזבה מבחורה שרצתה שרק אזמין אותה לאכול במסעדה וזהו.
לפעמים, מתחשק לי לבקש שמשפחה תאמץ אותי, אבל זה מתאים יותר לאנשים במצב כל כך קשה מבחינת יכולות ישע שנדמה שהם זקוקים לאפוטרופוס או מועדונים חברתיים של נפגעי נפש.

אבל, אני בסך הכל, עובד מהבית, מההכנסה המועטה שהולכת על דמי שכירות (עם שותפים) והוצאות מחייה, מנסה להתקיים ולבלות בחוץ כמה שיותר אבל אני לבד. לפעמים אני הולך עם חברים אבל למרות זאת אני מרגיש בדידות איתם.
לא רוצה לנסות להכיר בחורה, ואז למתח שאולי זה לא יסתדר איתה.
רוצה בחורות שיהיו לי מעין משפחה, כמו סבתות או דודות טובות, אבל צעירות ממני. יש לי בנות דודות וכולם עסוקות בטיפול בילדים שלהן. אני צריך בחורות שיהיו כמו תחליף. אולי אפילו בחורות צעירות יתומות עם עניין משותף שקופחו אף הן, או שמרגישות בדידות מהשפחה אף הן ומעוניינות ליצור קשרי משפחה איתי.
איך משיגים ? איפה ?
 
כמה פעמים

צריך להגיד לך אותו דבר? כמה כינויים תבחר לעצמך? כבר נמאס לי לאסוף את הכינויים שלך. תינוקת תמימה1, blanket11, tzshow, מבקש עזרה בללמוד, מורן החטובה, haazanalekurs, רובים ושושנים, yulia20121 ועוד ועוד... לא נמאס לך מזה?

לך לטיפול אצל איש מקצוע.

אתה זקוק לעזרה ולא עזרה מקוונת.

לך לטיפול אצל איש מקצוע.

-- אריק
 
אריק, לא נמאס לך?

להגיד לו כל פעם אותו הדבר? לרשום שוב ושוב את רשימת כינוייו? לתת לו עצות שהוא כמובן לא יישם?
הוא לא רוצה טיפול. נראה לי שהוא רוצה רק עין קשבת (כן, אני מודעת לצרוף המשונה, אך זה פשוט מתחבר יותר טוב כשמדובר בקריאה) והתייחסות.
 
האמת נמאס לי

זהו ניסיון למנוע מידידנו להשתמש בפורום לצורך הזה - אולי כשלא תהיה לו עין קשבת הוא ילך לאיש מקצוע.

-- אריק
 
הפורום הזה אינו משרד שידוכים

אולי תנסה בפורומים שבהם יש קהל שיתאים לדרישות שלך?

צר לי לקרוא כל פעם את הודעותיך השונות, את הקשיים שלך והקיטורים שלך. אולי במקום להשקיע שעות באינטרנט, תצא, תבלה, תעבוד יותר ותשפר את מצבך הכלכלי?
 

zebra33

New member
מה הטעם לכתוב כל פעם בשם אחר?

האם אתה באמת חושב שיש כאן מישהו שלא מבחין שזה אתה?
הרושם העיקרי שאתה יוצר הוא של מישהו שזקוק לעזרה מקצועית שכבר אינה בתחום ה- NLP

חבל על הזמן שאתה משקיע בבחירת שמות וברישומים מיותרים.
 
למעלה