איפה מוצאים בחורות שיאמצו אותי כבן משפחתם?

• פותח הנושא edly
  • פורסם בתאריך

edly

New member
איפה מוצאים בחורות שיאמצו אותי כבן משפחתם?

הסבתא שלי טיפשה אז היא חושבת שהבית מגיע לבן שלה, שכבר מסודר כי היא התרגלה לאהוב אותו יותר למרות שיש לו כבר 5 דירות מאשתו. הוא לעולם לא עבד, תמיד היה בטלן, מעשן גראס ועושה חיים.
לי אין כלום, לא דירה וגר בשכירות. אני לבד עם תחושת הקיפוח. לא מצליח לי עם בחורות, ואין לי רצון להרשים בחורות ולשחק משחק בפאבים רק בשביל עוד אכזבה מבחורה שרצתה שרק אזמין אותה לאכול במסעדה וזהו.
לפעמים, מתחשק לי לבקש שמשפחה תאמץ אותי, אבל זה מתאים יותר לאנשים במצב כל כך קשה מבחינת יכולות ישע שנדמה שהם זקוקים לאפוטרופוס או מועדונים חברתיים של נפגעי נפש.

אבל, אני בסך הכל, עובד מהבית, מההכנסה המועטה שהולכת על דמי שכירות (עם שותפים) והוצאות מחייה, מנסה להתקיים ולבלות בחוץ כמה שיותר אבל אני לבד. לפעמים אני הולך עם חברים אבל למרות זאת אני מרגיש בדידות איתם.
לא רוצה לנסות להכיר בחורה, ואז למתח שאולי זה לא יסתדר איתה.
רוצה בחורות שיהיו לי מעין משפחה, כמו סבתות או דודות טובות, אבל צעירות ממני. יש לי בנות דודות וכולם עסוקות בטיפול בילדים שלהן. אני צריך בחורות שיהיו כמו תחליף. אולי אפילו בחורות צעירות יתומות עם עניין משותף שקופחו אף הן, או שמרגישות בדידות מהשפחה אף הן ומעוניינות ליצור קשרי משפחה איתי.
איך משיגים ? איפה ?

גרא.

New member
edly,אתה קצת מבוגר מדי בכדי שמשפחה תאמץ אותך,

אבל בלא הצעה מעשית אי אפשר לסיים את התגובה לבקשתך,לכן הצעתי היא כי תפנה לקבוץ באזור המקובל
עליך,תנסה להתקבל אליו,לקבל מגורים עבודה,וכנראה גם משפחה קולטת.יתכן שתמצא גם בחורה פנוייה
ויש כאלה בכל קבוץ,בחורה שתוכל להכיר ולפתח חברות.אם הרעיון הזה נראה לך,ותרצה כתובת לאן לפנות
חזור לכאן.

edly

New member
אני עובד, וטוב בשכירות

יחסית לשוכרים אחרים בארץ, באיזור המרכז אני משלם שכר דירה נמוך (1300 ש"ח).
אם זה אפשרי לקבל משפחה קולטת בלי לגור בקיבוץ, ובלי לעבוד בו, זה רעיון טוב, אבל אני ביישן קצת.
לא יודע איך להתחיל לדבר איתם, וזה ייראה לי כאילו הם עושים לי טובות, וארגיש מבוכה ואמנע מלהגיע
אני רוצה להרגיש שאני גם נותן ולא רק מקבל.

למרות...

שברור לך לגמרי שמה שאתה מבקש לעצמך זה הדבר הכי נכון עבורך והכי יעזור לך בחיים, זה לא מקובל.

לא מקובל להיות מאומץ בגיל בוגר.
מה שכן מקובל הוא לפתח קשרים חברתיים כאלה שמספקים את התמיכה הרצויה בהיעדר משפחה.
לא קשרי תלות, אלא קשרים הדדיים בהם גם אתה תורם לקשר באותה מידה שהאחר תורם לך.

כשאומרים "אימוץ" זה חד צדדי מדי. זה אומר שמי שמאמץ אותך מתחייב לדאוג לך כמו שהורה דואג לילדיו, באש ובמים גם אם יש צרות צרורות.

ladybug4NLP

Active member
גם לא מקובל שאדם פונה לכל מיני פורומים בשמות

שונים.

מתי תחסמו אותו כבר?

מאוד קל לזהות את הסגנון שלו.

גרא.

New member
adybug4NLP,אני לא משוכנע שהוא,זה ההוא

הטרול המעצבן,ולכאי אפשר לחשוד בלא ראיות בכל הודעה הנראית מוזרה.

ladybug4NLP

Active member
הוא ביקר תחת שם זה גם בפורומים השכנים

ראה שם (NLP ודמיון מודרל למשל)

גרא

גם אם אתה לא יכול לחסום אותו. כדאי לפחות שתלמד לזהות אותו.

מלבד התכנים ההזיים, יש לו גם סגנון מאוד מובחן.

פשוט חבל לבזבז זמן על לענות לו תשובות ענייניות.

זה זמן שאפשר להקדיש אותו לאנשים שבאמת יכולים להפיק תועלת מהייעוץ.

הטיפוס הזה -- הרי אפילו לא עונה אף פעם על השאלות.
לא כל שכּן מיישם אותן.

אי אפשר

לחסום מישהו שכל פעם נרשם מחדש בשם אחר
מספיק שמכבים ומדליקים את המחשב וישר מקבלים IP חדש.

עונים קונקרטית או מתעלמים

edly

New member
מה אוכל לתרום לקשר

מלבד הקשבה, שהתחלה מעריכים אותה, אבל כשפתאום צריך לעשות משהו ביחד שמצריך כסף, הצד
השני מגלה שאין לי יכולת כלכלית, הוא ידחה קשר כזה בגלל חד צדדי. אני עובד, אבל זה לא מספיק
לכסות את כל ההוצאות, אין לי כסף אפילו להחזיק אוטו, ורק יש לי טוקמן.
כדי להקל על עצמי חשבתי למצוא מערכת קשרים שידועה לצד השני מראש יחסי היכולות ביננו,
ומאמץ יודע זאת מראש.
אבל הבנת מה אני מחפש במדוייק, על כך תודה !

כמו שלך לא מספיק

שרק יקשיבו לך, גם לאחרים לא מספיק שרק תקשיב להם.

אתה מחפש מישהו שישלם לך להיות "מקשיב"... good luck with that.
אתה היית משלם למישהו שישב לך בבית, יאכל מהאוכל שלך, ירבוץ לך על הרהיטים ישתמש בשירותי המלונאות שלך תמורת הקשבה?

ladybug4NLP

Active member
לחסימה אין קשר ל-IP

כדי להרשם בשם חדש יש צורך במייל חדש

ובאמת כדאי להקשיב ולקרא שצורת הכתיבה מאד מאוםיינת שלא לומר הנושאים וצורת ההתייחסות.

אני מקוה שמי שחושב לאמץ אותו שיתגרש ממנו לפני שזה יהיה מאוחר מידי

למעלה