איפה מוצאים בחורות שיאמצו אותי כבן משפחתם?

• פותח הנושא edly
  • פורסם בתאריך

edly

New member
איפה מוצאים בחורות שיאמצו אותי כבן משפחתם?

הסבתא שלי טיפשה אז היא חושבת שהבית מגיע לבן שלה, שכבר מסודר כי היא התרגלה לאהוב אותו יותר למרות שיש לו כבר 5 דירות מאשתו. הוא לעולם לא עבד, תמיד היה בטלן, מעשן גראס ועושה חיים.
לי אין כלום, לא דירה וגר בשכירות. אני לבד עם תחושת הקיפוח. לא מצליח לי עם בחורות, ואין לי רצון להרשים בחורות ולשחק משחק בפאבים רק בשביל עוד אכזבה מבחורה שרצתה שרק אזמין אותה לאכול במסעדה וזהו.
לפעמים, מתחשק לי לבקש שמשפחה תאמץ אותי, אבל זה מתאים יותר לאנשים במצב כל כך קשה מבחינת יכולות ישע שנדמה שהם זקוקים לאפוטרופוס או מועדונים חברתיים של נפגעי נפש.

אבל, אני בסך הכל, עובד מהבית, מההכנסה המועטה שהולכת על דמי שכירות (עם שותפים) והוצאות מחייה, מנסה להתקיים ולבלות בחוץ כמה שיותר אבל אני לבד. לפעמים אני הולך עם חברים אבל למרות זאת אני מרגיש בדידות איתם.
לא רוצה לנסות להכיר בחורה, ואז למתח שאולי זה לא יסתדר איתה.
רוצה בחורות שיהיו לי מעין משפחה, כמו סבתות או דודות טובות, אבל צעירות ממני. יש לי בנות דודות וכולם עסוקות בטיפול בילדים שלהן. אני צריך בחורות שיהיו כמו תחליף. אולי אפילו בחורות צעירות יתומות עם עניין משותף שקופחו אף הן, או שמרגישות בדידות מהשפחה אף הן ומעוניינות ליצור קשרי משפחה איתי.
איך משיגים ? איפה ?

לאמץ אותך? נו טוב אולי....................

בתנאי שתכיר לי את הבטלן שירש את הדירה ויש לו עוד חמש דירות ועושה חיים.
לא רק סבתא שלך טיפשה שאוהבת אנשים כאלה. גם אני

ובנימה רצינית יותר :
יקירי, אם כל זה נכון, פה זה לא הפורום הנכון.
תחפש לך במקום אחר
בהצלחה

the tod

New member
נדמה לי שאתה צריך להתעורר

יש לך הכנסה מועטה?צא החוצה ותעבוד בעבודה שתכניס לך יותר.
אין לך בחורה?לכל סיר יש מכסה,אם לא תנסה לא תצליח.
לבנות על שסבתא שלך תוריש לך בית מתאים לגיל 15 .
לגבי החלק של האימוץ,אם זה רציני אז אתה צריך פסיכולוג ויפה שעה אחת קודם.

נשקניתת

New member
שווה לך לבדוק

אם הקופה שלך מממנת טיפולים פסיכולוגים

ואני אומרת את זה בלי שום טיפת ציניות

הייתי מאמץ אותך...

אבל נראה לי שאם בשביל להשיג זיון מכרת את המשפחה שלך אותי תמכור תמורת 200 גרם פיסטוקים.

edly

New member
למה אתה אומר את זה?

איפה אתה רואה שמכרתי את המשפחה שלי ?

BazukaGirl31

New member
משווה לשלך ומעלה בפיתרון חקיקתי.

יחוקק רישיון למקלדת, ויפה שעה אחת קודם

arthur dent 42

New member
נורא קשה להתייחס ברצינות

למי שקובע שסבתא שלו טיפשה, ואחר כך עוד מלין על כך שהיא בוחרת מה לעשות עם הרכוש שלה.
אף אחד לא חייב לך שום דבר. תפסיק להסתובב עם תחושה של מקופח, כי אתה צריך להתמודד עם מה שהחיים נתנו לך. אני מניח ש-90% מהאנשים כאן לא קיבלו כלום בירושה, והם למדו לחיות עם זה.
אתה משדר לוזריות ואפסיות, אז פלא שגם הבחורות לא רוצות להתקרב אליך?
Grow up

DidiEyes

New member
אתה עובד מהבית? תעבור לפריפריה!!

מה אתה עושה לעזאזל בת"א והמרכז??
כיום פאב או שניים אפשר למצוא בכל חור. וגם היכל תרבות, בית קולנוע ושביל לאופניים.חברים ומשפחה יקרה ממילא אין לך. להפך, אולי יעשה לך טוב המרחק. אז "סע רחוק", כמו בשיר של קרולינה, עד לעיירות פיתוח. ושמעתי שבחורות שם משחקות פחות משחקים.

למעלה