איפה מומלץ לערוך קניות לצבא?

DOROZ

New member
תסתכל על המאחורה של הצו גיוס שלך

כתוב שם מה תקבל

יש גם חנות בשם 'חגור' (+../images/Emo207.gif)

שהיא זולה יחסית. יש אותה בפ"ת, ר"ג ראשל"צ וגבעת שמואל. יש לי עוד שאלה - פנס הוא הכרחי לטירונות כזאת (בנות)? או שאפשר להסתפק באור של פלאפון למקרה הצורך? ושאלה על מנעולים: (הבנתי שמקבלים, אבל צריך גם להביא מהבית) איזה סוג של מנעול צריך? קטן כזה, כמו ששמים על מזוודות, או גדול כמו שנועלים בו לוקר? תודה.

SuGaRBabe1

New member
תביאי פנס קטן

את לא יכולה לדעת לאן תגיעי, יכול להיות שהטירונות שלך תהיה באוהלים, ובלילה לא תראי כלום. יכול להיות שתצטרכי גם לפעמים לקום באמצע הלילה (שמירות וזה), אז פשוט משתמשים בפנס במקום להדליק את האור בכל החדר. אור של פלאפון לא נראה לי יספיק.. ובקשר למנעולים- זה לא ממש משנה, כל מנעול יהיה לך טוב. העיקר שהמפתחות יהיו תמיד עלייך ושלא תאבדי אותם [כי זה סתם באסה]

פנס

הבעיה היא שיש לי פנס די מצ'וקמק, קצת שבור, שלפעמים לא עובד. אז השאלה היא אם אני אצטרך לקנות במיוחד פנס חדש בשביל זה או לא. בקשר למנעול - השאלה היא למה הוא מיועד? אם לנעול את התיק, אז מנעול כמו של לוקר יהיה רחב מידי ואולי לא יעבור בחור של הריצ'רץ'. או אם זה בשביל לנעול תא וכו'...

Amazing18

New member
פנס חשוב..

אני הייתי באוהלים ועל היום הראשון נשרפה לנו המנורה - לא הסכימו להחליף לנו והביאו לנו פנס גדול כזה .. שלא מספיק למישהי אחת והיינו בחד ראיזה 12 בנות. לא ראינו כלום. במיוחד לא שאתה קם בלילה לשמירות. קיצור פפנס זה חשוב.... ומנהעולים כדי לנעול תתיק - מנעול רגיל כזה בנינו לא להתלהב יותר מידי ובטח שלא לקחת תמנעולים עם המספרקים וזה. תדברים החשבוניםב אמת שים עליך [פלאפון, MP3, כסף..] ואת השאר שים בריזיקה של מנעול בנינו. יהיה בסדררר

omeris

New member
מודיעין עושים טירונות בבה"ד 15

והמגורים שם זה מבנים..לא אוהלים. כך שלא צריך פנס חדש..תסתדרי עם מה שיש

למעלה