איפה מומלץ לערוך קניות לצבא?

C T S

New member
איפה מומלץ לערוך קניות לצבא?

אני מתגייס למודיעין - טירונות 02. שמעתי שבריקושט יקר זה נכון? בכל זאת מה כדאי להביא ולא סתם לסחוב איתי? הגיוס בדיוק עוד שבוע

Amazing18

New member
או או או יקר....

לא מספיק שהם יקרנים הם גם יזיינו לך ת'שכל ויגרמו לך לקחת דברים שלא רק שלא תשמש בהם בטירונות, אלא שלא תזדקק להם איי פעם. אני עשיתי שם קניות לטירונות וכולי נראית הכי פקאצה באמת, רואים עלי שאני הולכת לחזור יומיות.. והוא החליט שאני קרבית ודחף לי דברים שקניתי כי התלהבתי מזה [כבר אמרתי שאני פקאצה?] יצאתי עם נזק של 800 שקל והמון המון דברים שחסר לי. אחרי שבוע הלכתי לחנות סיטונאות כזו בעיר של מטיילים, קניתי הכל [כי בעצם מה שקניתי בריקושט היה זבלה..] ב500 שקל [כולל תיק!]. שלא תעז להתקרב לשם!

סעמעמק

New member
תשמע

אם אתה צריך תיק אז יש כל מני חנויות תיקים. התיקים בריקושט יקרים אבל טובים מאוד. מעבר לזה אתה לא צריך הרבה דברים. חולצות ירוקות או לבנות יש גם בדלתא ובחנויות בגדים (למרות שדוגרי אין כזה הבדל במחירים מריקושט וכל שאל הדברים שאתה צריך אתה יכול למצוא בכל מני מקומות. אין מניעה שתלך לריקושט כי אתה לא באמת צריך הרבה דברים, אז כל עוד לא משכנעים אותך לקנות דברים מיותרים לא תצא עם כזה נזק גדול לכיס...

C T S

New member
זו הבעיה

שאני לא ממש יודע מה כדאי וצריך לקנות

מה כדאי וצריך?

טירונות 02, לא צריך שום דבר מיוחד. גופיות ירוקות ולבנות? אתה יכול לקנות בכל חנות פשוטה... כלי רחצה ודברים כאלו - סופר פארם או משו
נעלי ספורט? בטוחה שיש לך... תחתונים, גרביים? בטוחה שתדע להסתדר
מצעים אם בא לך להתפנק - יש לך בבית. דברים אישיים - רק אתה יודע מהם... כפכפים באמת שאלו הדברים הבסיסיים

C T S

New member
תודה על התשובה..

אני מניח ש02 זה באמת דיי שכונה :p אבל מהדברים שרשמת הצבא לא מחלק? כמו גופיות וגרביים? ואני מתגייס בחמישי .. יש סיכוי לצאת למחרת הבייתה?

מחלק, מחלק...

אץה תקבל 3 גופיות, ולא זוכרת כמה גרביים
אתה צריך גם גרביים למד"סים... ו3 גופיות זה פשוט לא מספיק.

k1235

New member
גרבייים

הגרביים שצריך להביא מהבית (טירונות קרבית) אלה גרביים רגילות או צריך לקנות גרביים צבאיות?

גרביים רגילות פשוט לא נוחות

עם נעליים גבוהות. כקרבי אתה רוב הזמן על ב', משמע אסור גרביים לבנות. אם אתה מביא מהבית, תביא אפורות או שחורות, גם אם הן לא צבאיות.

k1235

New member
אבל..

במדסים עם נעלי ספורט לא נוח ללבוש את הגרביים העבות האלה .. למדסים לא כדאי להביא גרבים רגילות ולכל שאר הגרביים לקנות צבאיות?

GGG12345

New member
למסדים שמדסים

תביא גרבי ספורט לבנות. גרבי צבא עם נעלי ספורט נראה צעיר וצ'קמוקי.

תקשיב קצת לליאור ../images/Emo3.gif

גרבי ספורט לבנות למד"סים, גרביים אפורות אם אתה רוצה לנעלי צבא, בנוסף לגרביים שתקבל בבקו"ם.

blabla2a

New member
מה זה חשוב איזה גרביים? ../images/Emo4.gif

הרי חורף מדסים עם מכנסי ספורט ארוכים
מי רואה את הגרביים?

אז לפי מה שאתה אומר כאן,

אתה יכול להסתובב גם עם גרביים ורודות עם פסים ירוקים זוהרים על המדים שלך...הרי יש מכנסיים ארוכים, ועוד גומיות, ונעליים גבוהות... מה, לא?
לא!!! למה? כי יש נהלים. אצלנו בטירונות, חוץ מגרבי ספורט לבנות, לא הרשו שום גרב אחרת
גם כשהיה חורף, באימון המתקדם.. זה בכלל לא משנה אם רואים ת'גרביים או לא

blabla2a

New member
חחחח טוב תנוחי אוחצ'ה ../images/Emo6.gif

גרביים ורודות לא מעניינות אותי אולי קרוקס ורודות

mAAyAn 1

New member
אני אביא לך מתנה לגיוס../images/Emo3.gif

אתה תהיה היחיד איתן! תשוויץ בהן בבסיס! רוצה?P:

למעלה