איפה כל השריונרים לעתיד?

אם כבר השיר

רוח צד ביחשר פגעתי שוב קצר. פגז נתקע בבית בליעה הסדן שוב לא נסגר. טווח קרבי תותחן תירה, שוב פיספסתי מטרה. קצר סוף.... חצוףףףף- זה שיר של פלוגה ל' מקמט 100 בכלל. אתה גם לא קרוב למחזור הזה, וגם אתה לא מ188. תחנות לכיש כאן קודקוד- קבלו שבתות רבות ושעות שינה הושמדו בגיזרתי. כמו כן אחרונה נורתה שלי. קמט 102 כבוד על בכלל.

גם מדריכי חובשים מחר...

בכל מקרה בהצלחה לכולם מחר! אני עוד צריך לארגן תיק למחר...

lead foot

New member
גם אני....

אמרו לי משהו שיכול להיות שמי שבא לבקו"ם ביום ראשון לא בהכרח הולך לשיריון.... יכולים להשאיר אותו שם כמה ימים ומגייסים אותו למקום אחר, זה נכון?

SirPsychoSexy1

New member
אני צריך בבקו"ם לשכנע אתכם לבוא..

באמת! שלחו אותי (אלגזי אל תצחק!) ועוד כמה חבר'ה מטעם ביצפר לשריון לשכנע אתכם לבוא לשריון, כל האנשים שלא רוצים להתפנות.... אנחנו נהיה על סרבלי טנק... יהיה מצחיק

Ibiza1800

New member
אהההההה

לא מתפנה לא מתפנה חבל לכולם על הזמן לא מתפנה לא מתפנה אני רוצה לראות קב"ן, סירוב פינוי מרץ05 כבוד!

spiner3

New member
נוב 4 כבוד..188 כבוד!!!

אני במרכבה 3, ברק צועדים בראש, 2 זז חמש קמ"ש כולם חושבים שהוא נגמ"ש, 401 עם טנק מהיר אבל טוחנים קווים של חי"ר, מ7 קצת יותר טובים בושה בזה להיות גאים......אין לי כוח להמשיך....188 כבוד!!! פלוגה ח'-חרב רמה אחרת!!!! פלוגת צמ"פ כבוד!!!

spiner3

New member
נוב 4 כבוד..188 כבוד!!!

אני במרכבה 3, ברק צועדים בראש, 2 זז חמש קמ"ש כולם חושבים שהוא נגמ"ש, 401 עם טנק מהיר אבל טוחנים קווים של חי"ר, מ7 קצת יותר טובים בושה בזה להיות גאים......אין לי כוח להמשיך....188 כבוד!!! פלוגה ח'-חרב רמה אחרת!!!! פלוגת צמ"פ כבוד!!!

למעלה