איפה ואיך אנחנו שומרים צמר וחוברות

מדגימה

New member
בוקר טוב ליום חמישי הכנות לשבת

אתן מטורפות מיפן כל החומר הזה, אני שרק עכשיו חזרתי לסרוג אחרי הפסקה של הרבה שנים, לפחות 12 שנים לא סרגתי, כשעברתי דירה זרקתי את כל החוברות והדפים ששמרתי מלאישה וני מצטערת על זה מאוד, אבל גוק אחר היה לי אספתי המון המון מתכונים של עוגות עוגיות ואוכל הכל בארגזים ורק עכשיו התחלתי לסדר אותם לאט לאט שיש לי זמן, מסדרת בקלסרים או חלק מצלמת הכל לפי נושאים והולכת לאופיס דיפו וכורכת אותם, אבל זה יקר גם לצלם וגם לכרוך לכן לוקח לי הרבה זמן לסדר אותם

מדגימה גם לזה יש לי ארון מלא כמו

ספרים המון. דרך האכל היתי מחקה רק מתי יצא היום הפסקתי יקר ולא מצדיק בעיני. דפים מכל מקום ועכשיו גם את אתרי האינטרנט כמה אפשר. ואני אוהבת לאפות לבשל ומאד לאכל.

פרפרית 4

New member
שלי בקלסרים, תיקי פוליגל ולידי תמיד

חוברות יש לי בעברית, גרמנית, ספרדית וקצת יפנית (קרושה בעיקר.

בָלבָל

New member
מצטרפת לשרשור למרות שאני ממש

חדשה גם פה וגם בסריגה... אז מבחינת הוראות ותרשימים.. יש לי מעט דפים שהדפסתי פה... ומבחינת צמר, מצרפת תמונה... זו הקניה הגדולה שעשיתי בהודו... ומייד אחריה תבוא תמונת "כעבור שלושה ימים" והם נמצאים אצלי בשקית גדולה.. אגב - מה עושים מהצמר שעשוי משערות קטנות כאלה?.. (כמו התכלת והאדום בתמונה) תודה

iris3111

New member
צמרים בצבעים יפים. אל תידאגי סריגה

היא מחלה ללא תרופה ורפואה.... חה חה..... הערמות יתילו לתפוח.

tataia צפי לביקור מאורגן....אני באה

את עושה לי חשק לעשות דברים. איזה ארגון. איזה סדר. אצלי הכל בבלגן. שקיות, שקיות של עבודות לא גמורות מדף גדול של חוברות סריגה מהסיבוב הקודם והמון ספרי רקמה (אונדורי ואחרים). הספרים מרוכזים בחדר שינה, השקיות מפוזרות במספר מקומות בבית. עשיתם לי חשק בשרשור הזה. אולי עוד יקרו לי דברים טובים בנושא הסר והארגון......

tatia כמובן וכל הבנות שבמסלול ../images/Emo140.gif

כן, כן, נבנה מסלול מהדרום לצפון לביקורי סרגניות. אופליה, גם את, לא תינצלי מביקור הכולל כוס ענקית של קפה קר (מה שנמצא על שולחן שלי באופן קבוע בימי הקיץ
)

tatia

New member
אני ירגנתי הכל מחוסר בררה:)

אחרת לא אמצא כלום ויהיה בלגן שלם:)), יש לנו דירה קטנה מאוד:( לביקורים תמיד שמחה!!

ofelya

New member
להנצל? להפך!

למה אני בסוף? זה לא פייר! טוב, ממני לא תלמדי סדר... הנה הפינה שלי , ככה באמצע הסלון. בעלי משתגע מזה. איפשהו שם למטה קבורים ספר קרושה של בורדה וקלסר עם כמה דפים שהדפסתי. הרוב שמור במחשב.

ofelya

New member
בעיקר סתם חוטים..

יש מקדימה תיק מאנטרלק שנמצא בהקפאה עד שאקנה בד לבטנה בשבילו, ואמצא פטנט לעשות רצועה מתאימה בשתי וערב . מאחורה יש את המפה הצהובה שהראיתי כאן לא מזמן. בשקית יש כל מיני ריבועים שניסיתי ובסוף לא עשיתי איתם כלום.

למעלה