איפה ואיך אנחנו שומרים צמר וחוברות

אני את מכונת הסריגה רכשתי בגיל 15 ב

באלנבי.מהמשכורת הראשונה שלי בחיים בכל בו שלום. ועברתי קורס בבן יהודה וסרגתי עליה שנים. וכן היתה חנות גם בתחנה המרכזית מול קו 4 וגם בנוה שאנן. אז היו חנויות צמר בכל פינה והיום בקושי רואים אותם וחבל. את החנות באלנבי גם אני מכירה מגיל 15 כי שם קניתי המון צמר. ןנווה שאנן במרתף. ומי זוכר את המרתף מתחת לבית הכנסת הגדול באלנבי היו שם דדתיים ומכרו צמר נקי יש לי מהם עד היום צמרים. ויש מלא זכרונות על אותם ימים. על תשכחו אני סורגת כבר 48 שנים בלי הפסקה.כן מגיל 8 ומקווה להמשיך הלאה כי הדרך ארוכה.

iris3111

New member
טוב בנות אני סידרתי לי חדר משלי חדר

חלומי.... זה אחד בקירות בחדר כל הקירות ככה כולל תיקרה וריצפה....

10הילה10

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gifעכשיו ארדם עם חיוך...מאחלת

לך חדר כזה וגם עם ה-מ-ו-ן חוברות ועוד קצת צמר...וצמר...וצמר...כל אחד והחולשה שלו...

iris3111

New member
ובאמצע החדר אימצתי לי את כל הירושה

של טטיה. איך זה? מסודרת אהההההה

tatia

New member
איריס, אולי נעבור ליפן

חנות צמר ביפן..תנו לי שם לחיות....

iris3111

New member
וואו בואי נעבור לשם. ראיתי באיזה

אתר כבר לא זוכרת איפה...... חנות מדהימה של ריכוז כל מיני סוגים של עבודות יצירה. יכות לימצוא שם פינות פינות מרווחות של חרוזים ריקמה תפירה טלאים פימו וככל שיד הדימיון טובה עליך וכמובן צ....מ....ר.... אני זוכרת שהחנות היתה בארצות הברית.

iris3111

New member
כמובן שיש לי מיטה עבורך.. אני צריכה

מתרגמת מרובית לא
חוץ מיזה אני אוהבת ליסרוג בחברותה.

iris3111

New member
מירה צריך לעשות דיאטה ניראה לי יהיה

צפוף מאוד עם כל אלה שרוצות להיצטרף חה חה.......אולי ניזכה בלוטו ואז ניפתח חנות כזו... אפילו קטנה העיקר הצמר......

tova האחת

New member
איריס,! גדולה בואי לסדר לי ככה../images/Emo6.gif

אצלי,חלק בקלסר .חלק מפוזר,צמר בכל פינה וחרוזים של הבת,,,ובמחשב...

iris3111

New member
את החרוזים שולי לקחה יוזה וסידרה לי

אבל את הצמר החוברות והשאר אני מסדרת והסדר לא ניגמר.......

iris3111

New member
טטיה חמודה כל הכבוד לך השאלה שלי

איך את זוכרת איפה יש לך מה?.... ואיך את מחפשת ביחוד בדיסקים?

tatia

New member
רושמת על דיסקים

מחלקת את החומר בערך ככה- "רוסית", שפות זרות" , דקור(מפות, מפיות, וילונות ודומה), "ילדים", "צעצועים". זה היסוד, בנוסף אני עשיתי כמה דיסקים מחולקים לפי נושאים הכי שימושיים כמו - חוברות סיניות, צעיפים, סריגה לגברים, דוגמאות סריגה.. וגם לפי חוברות מסויימות שיש לי אותם הרבה..

וכשלא זוכרים מה מתחילים לדפדף מה

תחלה וכך הם בהצצה יום יומית.אני חושבת שבקרוב תקבלי קצת מכל הכפילויות גם שיש לי . ושכחתי מה עם כל הספרים היפנים שיש לי . הספרים הרומנים. ספרי דוגמאות של כל מיני קטעי דוגמאות וכל העברית שרק גודל. ומה עם החוברות של שרון והרחיבה לי את המקורות.

למעלה