איפה הכי כדאי לרכוש דומיין? ואחסון?

engti

New member
איפה הכי כדאי לרכוש דומיין? ואחסון?

אשמח אם תמליצו על אתרים מומלצים לרכישת דומיין com/net ואחסון תומך php.
בנוגע לדומיין, החברה שמספקת את הדומיין צריכה לספק את האופציה גם לתת-דומיון בתוך הדומיין עצמו?

האם מישהו מכיר אחסון חינמי php בלי פרסומות? משהו שיכול להמליץ להתחלה?
ואתרי אחסון בארץ או בעולם? איפה מומלץ לאחסן ובאיזה חברה?
תודה רבה!

RoyceGracie

New member
לגבי דומיין

אם מדובר בדומיין CO.IL אני ממליץ לקנות ב LIVEDNS.CO.IL - הם גובים 75 שח בשנה - זה מחיר הגיוני מאד ונוח להשתמש בפאנל הניהול שלהם.

לגבי איחסון, אם אתה מאחסן בארץ, אני עובד עם החברה הזו - doserv.net כבר כמה שנים ומרוצה מהם. הם נותנים יחסית הרבה במעט כסף.

כמובן שההחלטה אם לאחסן בארץ או בחו"ל צריכה להיות קשורה לקהל היעד שלך, אם קהל היעד שלך ישראלי מומלץ להשתמש בשרת ישראלי - האתר שלך ירוץ הרבה יותר מהר.
תחשוב על זה כמו על להזמין פיצה, כשגולש נכנס לאתר שלך הוא מזמין פיצה... להביא אותה לבית שלו מארה"ב יקח הרבה יותר זמן והרבה יותר נקודות בדרך מאשר להביא אותה מפה בארץ.

חברת איחסון בחו"ל קשה לי להמליץ, מידי פעם מגיעים אליי לקוחות שקהל היעד שלהם בארה"ב וכל פעם אני מנסה חברת שרתים אחרת - ניסיתי בינתיים את DREAMHOST, את BLUEHOST, את GLOBAT ואת HOSTGATOR.... לא ראיתי הבדלים כל כך במהירות הגלישה, התמיכה הטכנית אצל כולם הייתה יחסית גרועה - תומכים שלא כל כך מבינים במה מדובר. אבל מה שכן, הם עונים מהר בצ'אט און ליין, אז אם יש בעיה מקומית, או אם אתה לא יודע איך עושים משהו בפאנל הניהול- הם מענה מצויין.

אין ספק שהתומכים בארץ, בגדול, ממוקצעים יותר (מאשר ההודי שיושב בצד השני בחברות מחו"ל).

לגבי השאלה השניה שלך, הסאב דומיין קשור לחברת האיחסון ולא לדומיין עצמו, שים לב שאתה קונה חבילה שמאפשרת לך לפתוח סאב דומיינים.
יש חברות מעצבנות (לא אכתוב את שמה) שמגבילות בכל מיני צורות מנג'סות, כמו הגבלת סאב דומיינים, מגבילות את הלקוח לדטה בייס אחד ועוד. לפני שאתה בוחר חברה, תשאל פה מה דעתנו על המפרט הטכני שהם מציעים, אני בטוח שנוכל לתת לך טיפים טובים ואולי לראות דברים שאתה לא רואה.

engti

New member
תודה על התגובה. מה לגבי דומיין COM\NET?

איפה הכי זול ומומלץ לרכוש?

hetzbh

New member
רובם אותו מחיר

אתה יכול לקנות בגו-דדי, dotster ו-1001 אתרים אמריקאיים אחרים.
לגבי המחיר - יש כאלו שיקחו ממך פחות דולרים בשנה הראשונה, אבל ה"פחות" יתווסף בשנה השניה ומעלה.

RoyceGracie

New member
אני לא קונה בגו דדי- הם מעצבנים

הפאנל שלהם מעצבן, יש כמה סיסמאות לכל דבר ואיכשהו כל פעם משהו לא מסתדר.

אני משתמש ב namecheap.com הם עולים אותו דבר, דומיין COM עולה שם 9$ לשנה.

מאד קל ופשוט לנתב את הדומיין לשרת...

hiGh jacKed

New member
אם תעשה חיפוש

תמצא תשובות לשאלה
אין ארוחות חינם ולכן אחסון עולה , ואחסון טוב עולה יותר
תמיכה php וסאבדומיין זה לא בעיה ומוטב שיהיה בארץ
אני מעדיף לא לתת שמות אוכל לתת לך בפרטי.

למעלה