איפה הכי כדאי ללמוד צלילה

dvir 3000

New member
איפה הכי כדאי ללמוד צלילה

אני רוצה לעשות קורס צלילה איפה הכי כדאי לעשות קורס של 2 ככוכבים?

batzir

New member
קורס צלילה

ב"ה אהלן קורס צלילה כדאי לעשות בקורל סי דייברס - הנמצא מול חוף אלמוג. במועדון הקורס נערך ע"י מיקצוענים וההרגשה היא מאד ביתית ובכיף בהצלחה יוסי

מאוד מומלץ בים

אבל השאלה מאיפה אתה ואיפה אתה רוצה לעשות את זה: אם בתא זה דוגית ובועות. אם בצפון זה פוצקר. אם באשדוד זה DIVEX. אם באילת, פה יש רשימה גדולה ומכובדת: קורל סי, לאקי דיברס, מדוזה, סיאם ,אקווה ספורט, ריף, ועוד 6 מועדונים מה שכן מאוד מאוד לא מומלץ לעשות אותו בכפר הצוללים הבעלים של המקום הורשע במעשים מגונים בצוללים או ליתר דיוק בצוללות תוך כדי הדרכה תחת המים (הורשע אבל לא התחרט )ככה שאם זה הכיוון שלך פשוט תשמר.

אבי ע

New member
לא נכון... ../images/Emo39.gif

הכי טוב להתחיל בבריכה ולהמשיך באמבטיה (ים אילת)... אחר כך אפשר גם להתנסות בצלילה בים: תיכון, הודי, פסיפי ואטלנטי, וכמובן גם בים האדום במקומות שהוא ים

atlantis

New member
ואני ממליץ לברר לפני ....

כל ההמלצות האלה - ולא שיש לי משהו נגד מי מהמועדונים , פשוט גורמות נזק לטעמי. אז נכון שיש כאלה שנהנים ממועדון אחד יותר מהשני ויש כאלה שלא היו יותר מבמועדון אחד כדי להחליט שכאן דווקא כאן במועדון X שוכנת לה הרוח האמיתית של עולם ההדרכה והצלילה ואין יותר טוב. יש קישורים בראש הדף עם רשימת מועדונים. פתיחת הקישורים תגלה שיש יותר ממועדון אחד באילת. ישנם גם פירסומים באתרים של המועדונים הללו שניתן לבדוק בהם קורסים , מבצעים וכדומה. בקניית מוצר כלשהו הקונה החכם יבדוק את תכונות ויכולות המוצר, מחירו וכן מה הערך המוסף בקניית המוצר בבית עסק זה או אחר. אני מציע להתקשר , לברר ולבדוק. אולי כשתשאר עם מועדון אחד שבחרת ותרצה המלצה בסגנון "האם כדאי למועדון X ומה דעתכם ..." אז ניתן יהיה להתייחס לזה ברצינות יותר כאן. אגב - אני צולל דרך מדוזה מדי פעם ואין לי נסיון רע איתם (להיפך) אבל באותה נשימה אין לי שום נסיון רע עם מועדונים אחרים (לא בדקתי את כולם).

למעלה