איפה ההיגיון במחירי הכרטיסים בקו החדש?!

מצב
הנושא נעול.

easylivin

New member
בינתיים כתבתי רק לפייסבוק של הרכבת

פנית לעיתונאי עם הדבר הזה? זה באמת שווה כתבה.
ולא זכיתי לתגובה כמובן, אחרת הייתי מפרסם אותה כאן... את הפריבילגיה לשלוח פנייה מסודרת למחלקת פניות הציבור של הרכבת, אני משאיר לאנשים שאשכרה משתמשים בקו הזה (אני בכלל מאזור אחר במדינה).

Nike17

New member
דיברתי אתמול עם נציג בשם עופר

ולא זכיתי לתגובה כמובן, אחרת הייתי מפרסם אותה כאן... את הפריבילגיה לשלוח פנייה מסודרת למחלקת פניות הציבור של הרכבת, אני משאיר לאנשים שאשכרה משתמשים בקו הזה (אני בכלל מאזור אחר במדינה).
דיברתי אתמול עם נציג בשם עופר
הוא אמר לי מי שאחראי זה משרד התחבורה,שהם הולכים לפיהם...

easylivin

New member
כתבה על האיחורים הגדולים שהיו אתמול

באתר רכבת ישראל כתוב ב"מחשבון המחירים",שנסיעה לתל אביב זה 19.5 כמו תמיד ולראשון לציון זה 21 ש"ח אז איפה ההיגיון שפה ? אז לפני כמה ימים "רכבת ישראל" ענו לי בפייסבוק שהם לא ישנו את המחירים,
אני מקווה שכן כי אין פה היגיון וזאת חוצפה שאין כמותה.
כתבה על האיחורים הגדולים שהיו אתמול
"ברכבת ישראל הבטיחו שהחל מהיום (ראשון) יקוצרו זמני הנסיעה בקווים מרכזיים, אבל הבוקר נפתח עם איחורים גדולים, דוחק ברציפים ובקרונות והרבה נוסעים זועמים."

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4413287,00.html

raminec

New member

בועז ל

New member
למרות שהתמחור המעוות נתגלה והועבר לטיפול משרד

באתר רכבת ישראל כתוב ב"מחשבון המחירים",שנסיעה לתל אביב זה 19.5 כמו תמיד ולראשון לציון זה 21 ש"ח אז איפה ההיגיון שפה ? אז לפני כמה ימים "רכבת ישראל" ענו לי בפייסבוק שהם לא ישנו את המחירים,
אני מקווה שכן כי אין פה היגיון וזאת חוצפה שאין כמותה.
התחבורה, נשאלת השאלה איך לא גילו את זה קודם. אחח... העניין מעלה בי זיכרונות נוסטלגייים. י. אגמון: אני חייב לך התנצלות.
חשבתי שראיתי כבר הכול.

amit1270

New member
יוחזר י.א.!!

התחבורה, נשאלת השאלה איך לא גילו את זה קודם. אחח... העניין מעלה בי זיכרונות נוסטלגייים. י. אגמון: אני חייב לך התנצלות.
חשבתי שראיתי כבר הכול.
יוחזר י.א.!!

קו 415

Active member
אני מחכה ש ש.ה

חשבתי שראיתי כבר הכול.
אני מחכה ש ש.ה
יכתוב כתבה על החוסר פרופרציות בתעריפים.
וימליץ במקביל לסגור את הרכבת בגלל התנהלות כושלת בתעריפים

מצב
הנושא נעול.
למעלה