איפה אפשר לקנות אוזני המן לא מוצאת בשום חנות|

איפה אפשר לקנות אוזני המן לא מוצאת בשום חנות|

מישהי ראה בכל השנים היו ופתאום לא מוצאת???

אני מציעה לך להכין בעצמך

זה לא כזה מסובך ואני עוד לא נתקלתי באוזני המן קנויות שהתקרבו לטעם של האמיתיות, והמחיר ממש לא שווה את זה.

אוריתקו

New member
בנחתום

אנחנו קנינו בקונדיטורית הנחתום ברחובות אוזני המן קטנים עם מילויים שונים (פרג, שוקולד,חלבה ואולי יש סוגים נוספים שלא ניסינו). השנה לא ננסה אפילו לאפות כי אוזני ההמן שלהם מצויינים. החנות נמצאת באמריקן סיטי ברחובות על יד חנות מגה והמבחר שלהם גדול ומרשים.

יש של שרל'ה ויש של תאנה

במקרה ראיתי היום (ולא קניתי, פשוט הייתי בחנות הטבע, כמעט 25 ש"ח לפני הנחת לקוח מתמיד). אישית, לא מאוד צורכת דברים כאלו, אבל לקחתי על עצמי להכין משלוח מנות נטול גלוטן לבת בכיתה של המופלטה שלי, אז בשבוע הבא אנסה להכין אוזני המן מקמח תמי. מקווה שיצא מוצלח
אדווח מהשטח.

shavririt

New member
אם את מאיזור נתניה..

קראתי ב"עולם" שלך שאת מן השרון.. אז ראיתי אוזני המן בחנות קטנה לדברי מאפה במרכז נתניה, צמוד לחנות הידועה "הספר", בשד' וייצמן. לא בדקתי מחיר כי אני אופה בעצמי.

shavririt

New member
ואגב, יש אצלם מקפיא למוצרים נ"ג

וגם מדפים מיוחדים לאריזות של עוגות ועוגיות למיניהן, נ"ג כמובן. הכל בהפרדה מלאה, כי הם מוכרים גם דברי מאפה רגילים במשקל. אתמול מצאתי במקפיא דוגמיות לטעימה של לחמניות נ"ג שתהיינה לפסח. הכל כשר למהדרין לדבריהם. הצליאקית טעמה והעידה שהלחמניה מאד טעימה.

למעלה