איפה אפשר להשיג חומץ הדרים

samdana

New member
איפה אפשר להשיג חומץ הדרים

לאחרונה הרבה מתכונים מכילים חומץ הדרים. חיפשתי ויגעתי ועדיין לא נתקלתי במקום שמוכר חומץ הדרים. הייתי אפילו בשוק לוונסקי והסתובבתי בין כל החנויות, אמרו לי שלא שמעו על זה. האם מישהו יכול להגיד לי האם בכלל קיים כזה דבר ואם כן היכן ניתן להשיגו? תודה מראש, דנה

מאקי

New member
בסופר. אני קונה במגה

יש חומץ הדריפ פשוט ויש יקר יותר במתמחות. תלוי לשם מה.

samdana

New member
כשחפשתי בגוגל איפה אפשר נתקלתי

בפורום שמישהו אמר שם שהחומץ שבסופר הוא לא באמת מהדרים. מה זאת אומת במתמחות? חומץ לרטבים לסלט, הייתי מעדיפה חומץ משובח מחומרים טבעיים בלבד.

פנינה ט

New member
החומץ שמוכרים היום הוא סינטטי אם את

רוצה חומצים טבעיים תקני חומץ בן יין הוא גם מתאים יותר לרטבים לסלטים וכדומה החומץ הסינטטי מתאים יותר להחמצות ולנקיונות (הוא מסיר יופי אבנית)

samdana

New member
תודה

יש לנו אמבטיה מחודשת אז אנחנו מנקים אותה רק בחומץ לא לפגוע בציפוי :) את אולי יודעת איפה ניתן להשיג חומץ הדרים טבעי ומשובח?

מאקי

New member
על מה את סחה????

ותודה בכל מקרה........... וחומץ רגיל אני משתמשת עם מלח לנקות אמבטיה ו בעקר סירי נחושת... מלח לימון דק וחומץ זה ניקוי מושלם לאמייל של האמבטיה. וחומץ הדרים .. אני אבדוק

מאקי'לה, מה נישמע יקירה? - חברים,

מי שטרם ביקר בסו-שף הגיע באמת הזמן. אחחחחחח תענוג של חנות. איפה להסתכל קודם. איזה יחס חם, אדיב ואוהב. ועכשו לפני פסח, חבל על הזמן, מי יודע איזה עוד דברים מהממים יגיעו. ולא, זו לא פרסומת, זו רק האמת.

למעלה