איפה אפשר בארץ להשיג מישלין PPבזול

baruch900rr

New member
איפה אפשר בארץ להשיג מישלין PPבזול

היה לא מזמן בעל ZX6 שקנה ולא הרכיב אותו איפה אתה ? האם כדי להתאמץ ולהביא מחו"ל? ואם מישהו כבר עשה את זה אשמח לדעת פרטים. תודה

Rossi46 ®

New member
לגבי זוג צמיגי מישלין PP,

אני עכשיו מזמין מחו"ל זוג כזה לאופנוע שלי, במידה ויעלו על זה במכס, אני אשלם כולל משלוח, סה"כ סכום של 1500 שקלים [שוב, זה כולל את המיסים]. זה נראה לי הרבה יותר זול מהארץ. במידה ולא יעשו בעיות עם זה במכס, אני אשלם 1300 ש"ח. יש סיכוי של 50/50 שיעלו על זה במכס.

Rossi46 ®

New member
אין מכס על צמיגים, יש רק מע"מ.

ושלא ינסו להשחיל את זה שם !

baruch900rr

New member
במידה ואני רוצה להזמין 2 זוגות

לי ולעוד חבר יש בזה בעיה? מאיפה ביצעת את ההזמנה?

Rossi46 ®

New member
מבחינתם לא תהיה בעיה,

תזמין גם 50 זוגות, השאלה מה יגידו על כמות כזו [2 זוגות] במכס. הכי טוב זה להזמין זוג כל פעם. הזמנתי מ Motorcycledreamshop.com, הכי טוב זה לדבר איתם בטלפון ולתאם איתם הכל מראש. מאחר והאויב מאזין, שאר הפרטים במסרים למי שרוצה.

baruch900rr

New member
מאחר ומדובר במבצע סודי אבקש

ממנהלי הפורום להוריד את ההודעה שלי
שששש.....האויב מאזין.....

tedys strm

New member
באמת תמוה?

בד"כ מכס זה מינימום 30% ויש גם להוסיף מע"מ שזה עוד 15.5%

M a x

New member
לא על צמיגים.

למרות שמדי פעם מנסים להצמיד גם מכס לצמיג. גם אני הזמנתי בעבר מאותה החנות. כדאי במיוחד אם הולכים על משלוח ימי (ארוך מבחינת זמן) אבל זול משמעותית. ניתן לרדת נמוך מ 1000 שקל לצמיג אחורי במידה 190. יש צורך להיזהר ולא להגזים בכמות הצמיגים כדי לא להחשב "יבואן מסחרי".

DXMach

New member
ואני למדתי בדרך הקשה

להזמין לכתובת הביתית ולא למקום העבודה. עברתי סרטים רבים עד שהצלחתי לשכנע אותם שמדובר במוצרים לשימוש אישי ושפשוט יותר נוח לי לקבל חבילות בעבודה ולא שמדובר ביבוא מסחרי. הייתי צעיר ותמים. טוב, תמים.

M a x

New member
בסביבות 200$ כולל משלוח.

על זה תוסיף מע"מ. פחות מ 1000 שקל. הבעיה,יש להזמין צמיג מספיק זמן מראש.

baruch900rr

New member
אין צמיג קדמי במידה שאני צריך

אני צריך 130/70zr16 האם יש בכלל מידה כזו בPP

DXMach

New member
קח Metzeler M-3

יש במידה שלך ושמעתי המלצות (אם כי לא ניסיתי אותם בעצמי)

למעלה