איסף זו שלוחה מקורית?

MarcoCohen

New member
איסף זו שלוחה מקורית?

SnDxSpartAxRecruitment סורי שאני שואל פה המסנג'ר שלי נדפק בכל מקרה למה שאלתי?אחד מהם הצביע נגד באו"ם israel_one #22007

WindWar

New member
לא בטוח של סבא

סבא זה סנד ספארטה בלבד יש גם סנד פייסבוק אני יבדוק את זה היום

סבא 1

New member
הבהרה ! ../images/Emo70.gif

קודם תודה ל מרקו על דיווח הנושא יבדק ויטופל בהקדם האפשרי ! SnDxSpartAxRecruitment שלוחת גיוסים וישנם שם מגויסים חדשים כאשר בסיום מבדקי כניסה מעוברים לשלוחות המתקדמות ולכן האחריות שלי בלבד כישנם שם שחקנים חדשים שלא מודעים למתרחש מסביבם . (אבל זה בשלבי שיפור ברגעים אילו נכתבת חוקה מפורטת עם חוקים ) הבהרה לגבי פריסת כוחות צבאים של לוחמי SNDXSPARTA להלן שלוחותיו של סבא הנאמן ! SnDxSparta *********** SnDxSparta01 *********** SnDxSparta02 *********** SnDxSparta03 *********** SnDxSparta04 *********** SnDxSparta05 *********** SnDxSpartAxFacebook תודה לאלון המלך תמשיך לתת לנו רעיונות להשאלה ממך הכן אתה כל כך נחמד שמרשה לנו להשאיל את רעיונותיך .
*********** SnDxSpartAxRecruitment שלוחת גיוסים בקרוב יפתחו שלוחות הבאות : SnDxSpart08 + SnDxSpart07+ SnDxSpart06 עמכם הסליחה וכבוד רב : " סבא 1 " גנרל כוחות צבאים ומזויינים SnDxSpartA זרועה של SND בפיקודו של ראש מטה ומפקד הצבאות וראש מטה כללי גנרל פלד מרשל אליסף
.

חחחחחחחחחחחח

אבל שיהיה ברור עם תיפתח שלוחה בשם ה****ה או ב****ה ראש הברית יושמד *** אני לא רוצה לתת לך רעיונות אבל אתה מספיק זקן בשביל להבין לבד :p

סבא 1

New member
../images/Emo7.gifמממ באסה

כי היום רציתי לפתוח 3 שלוחות אם שמות אילו נו טוב בסדר מקסימום נשנה אות אחד או שתים או נוסיף כוכבית פני כך עם זה לא זהה אז מותר לא ? חחחחח

סבא 1

New member
בכיף אבל בתנאי קטן

נעשה ליסינג תפעולי אתה ממן את המדינות ואני מתחזק אחרי 3 שנים תקבל אותם חזרה ?

פתח 75 מדינות אתה מכניס בשלוחות כמו שסגרנו

ומקבל ממני סיועים התחלתיים לכל מדינה חדשה שאתה פותח :)

סבא 1

New member
חח איפה הייתה אתמול חח כששלחתי ל 50

נשאר 20 לא לעביר מספרי מדינות !

סבא 1

New member
../images/Emo62.gif גדול ../images/Emo62.gif

חן אתה הופך להיות יועץ קונסיליירי שלי ! (קונסיליירי (Consigliere): מאיטלקית - יועץ. האיש המקורב ביותר לבוס (ר') ומשמש כמתווך בזמן קארפט (ר').

סבא 1

New member
ממ תודה על הצעה

שמעתי שאין שם תנאים סוציאלים לעובד מתחייל

למעלה