אינסולין

אינסולין

עכשיו חזרתי מהמרפא סכרת וזהו אי אפשר לדחות את זה יותר. אחרי 3 שבועות שניסיתי הכל לאזן את הסוכר בצום ללא הצלחה היום אני אמורה להתחיל אינסולין לפני השינה חזרתי עכשיו מהבית מרקחת ראיתי את המחט שאני אמורה לתקוע לעצמי ולא נראה לי שאני אהיה מסוגלת לעשות את זה פחד אלוהים בבקשה תרגיעי אותי שזה לא כזה נורא מילא אם זה היה מכוסה כמו העט של הדקירה באצבע ולא הייתי רואה אותה אבל לראות את המחט ולתקוע אותה לעצמי ? אני ממש לא רואה איך אני עושה את זה

../images/Emo24.gif

זה ממש אבל ממש לא נורא וממש לא כואב. הרבה פחות מורגש מהדקירה באצבע. זה נראה מפחיד אבל המחט דקיקה ובאמת שהדקירה כמעט ואיננה מורגשת. פשוט תחשבי על זה שאת עושה את זה בשביל העובר - למען בריאותו - זה יתן לך כוח להתגבר על החשש בפעם הראשונה. אחרי המחסום (הפסיכולוגי) של הפעם הראשונה, זה ילך לך בקלות - מבטיחה. בהצלחה
תעדכני

הבוקר שאחרי ...

בסוף הלכתי לשכנה שמזריקה אינסולין והיא הזריקה לי ... האמת לא כאב בכלל . היום אני אנסה לבד אבל .. הרופא אמר להזריק לפני השינה 22:00 או יותר מאוחר ולא היה לי נעים לבוא אליה כלכך מאוחר אז הלכתי ב 20:00 היא הזריקה לי ואחרי זה כבר פחדתי לאכול קמתי ב 4 בבוקר לשרותים ומדדתי סוכר פעם ראשונה ראיתי ערך תקין ( 89) אבל שקמתי כרגיל ב 6:30 המדידה שוב היתה לא תקינה 109 וההרגשה הכללית שלי הבוקר אחרי ההזרקה הזאת היא די על הפנים , חולשה ובחילה לא יודעת אם זה קשור אני מקווה היום להצליח להזריק לבד ובשעה יותר מאוחרת ונראה מה יהיה קבלתי להזריק הומולין 10 יחידות .הבנתי שיש אינסולין שמשפיע לטווח הקצר ויש לטווח הארוך . הומולין זה לטווח ארוך ? במרפאת סכרת לא אמרו כלום על חיטוי המקום אבל בהוראות של העט כתוב לחטא לפני ההזרקה עם מה מחטאים עם אלכוהול 70% ? תודה על התמיכה והעזרה

אינסולין

השעה כאן משחקת תפקיד. אם היית בצום מ 20:00 עד 06:30 זה ארוך מדי. וזה יכול להסביר את הערך הגבוה. האינסולין שקיבלת הוא ארוך טווח. כן, חיטוי עם אלכוהול 70%. בהצלחה היום בהזרקה לבד בשעה הנכונה

../images/Emo4.gif טוב הזרקתי לבד

בשעה הנכונה ועדיין קמתי כרגיל עם 105 איזה יאוש ושאלה טכנית אחרי שהכנסתי את המחט ולחצתי היו מן טיקים כאלה והרגשתי שאני כל הזמן צריכה ללחוץ מחדש אתן לוחצות לחיצה אחת ארוכה ולא עוזבות עד שזה מגיע לאפס ואז מחכות עוד קצת ?

לא להתייאש../images/Emo201.gif

כנראה שיש צורך להגדיל את מינון האינסולין. יש לך אפשרות להתקשר לרופא ולהתייעץ איתו ? נסי לקבל ממנו הנחיות לאורך זמן - למשל להגדיל כל לילה את המינון ב 2 יחידות עד שמושג איזון.

דברתי עם הרופא

והוא אכן אמר לעלות את המינון ב 2 יחידות מ 10 ל 12 נקבע שזה יעזור בינתיים אני די מתוסכלת שאני כבר עוד מעט חודש אחרי שהובחנה הסכרת ואני עדיין לא מאוזנת מקווה שאני לא עושה לעוברית נזק

../images/Emo201.gif

לפעמים זה לוקח זמן. אבל אל תוותרי. אם תראי שהמינון החדש לא מספיק התקשרי מחר שוב לרופא והתייעצי.

גם 12 יחידות לא עזר

עכשיו התקשרתי למרפאה וענה לי רופא שלא מכיר אותי בכלל וישר אמר לי לעלות ל 16 אני קצת בהרגשה לא נוחה שכל פעם יש שם רופא אחר שלא ממש מכיר אותי אני מטופלת פרטי אצל רופא מקסים גם מתל השומר אבל לא מומחה להריון בסיכון האם לפי דעתכן בנוסף לביקור שבועי במרפאה וביקור חודשי אצל הרופא שלי שווה ללכת לרופא פרטי שמתחמה בהריון בסיכון (דוליצקי? המלצות אחרות ? ) כמה יחידות בממוצע אתן מזריקות בשביל לאזן את הצום ? אני רק בשבוע 32 יש לי עוד הרבה זמן

ממש לא חושבת שיש צורך ללכת

ל 2 רופאי נשים פרטיים. אם כבר להחליף את הרופא הפרטי הנוכחי בפרטי אחר שמומחה להריונות בסיכון. בכל מקרה מי שאמור לתת את ההנחיות לגבי אינסולין הוא רופא אנדיקרינולוג. לא רופא נשים (גם לא כזה שמומחה בהריונות בסיכון). אל תלחצי מכמות יחידות האינסולין. תזריקי כמה שצריך על מנת להשיג איזוןץ אין משמעות לכמות היחידות. יש מי שמספיקים לה 6 ויש מי שזקוקה ל 30. זה לא משנה.

למעלה