איני מוכר על ידי ביטוח לאומי או משטרה או משרד הבריאות

תומר

Member
איני מוכר על ידי ביטוח לאומי או משטרה או משרד הבריאות

או נפגע פעולות איבה עברתי פיגוע חבלני בבית חולים פגיעה קשה מאוד בראייה פגיעה בחוש הריח מחלת נפש פגיעה קשה בתפקוד המיני הפרעות קשות בשינה כ10 שנים מיגרנות קשות השמנה פגיעה קשה בשיניים פגיעה קשה בגב פגיעה בשמיעה עובר גיהינום ב10 שנים אחרונות מקבל קצבה מביטוח לאומי 2600 שקל אך כלל לא מוכר על כל הבעיות שציינתי אלא רק על סמך חוות דעת של פסיכולוג תעסוקתי שקבע שאיני יכול לעבוד ולכן קיבלתי ניכות מביטוח לאומי מה הזכויות המגיעות לי לאור מצבי הקשה תודה

cוורנה1

New member
קצבת נכות כללית/זכויות מקבלי קצבאות/סל שיקום
שלום לך,

אני מבינה משאלתך שאתה מקבל קצבת נכות מלאה.
בדוק האם אתה מממש את כל הזכויות כמפורט מתוך זכויות מקבלי קצבאות הביטוח הלאומי במוסדות וארגונים אחרים
לציין נכות באופצית בחר ותקבל רשימה על פי הדרגה לאבדן כושר עבודה (75% נכון להיום =100% אבדן כושר עבודה), או לפי אחוזי הנכות שנקבעו.

אם יש לך לפחות 40% נכות בדוק זכאות במסגרת סל שיקום

לגבי שאלתך בנושא רשלנות רפואית, לפני תום 7 שנים מהפגיעה, ניתן היה לתבוע בתחום רשלנות רפואית. ראה פורום רשלנות רפואית

תרגיש טוב ובברכה.

תומר

Member
תגובה

מדובר בפיגוע חבלני כפול ולא רשלנות רפואית ואיני יכול לתבוע בקיצור מחבל הרס לי החיים ולא מגיע לי כלום מהמדינה אם הייתה לי אפשרות כלכלית הייתי שוקל את צעדיי איך אחיה בעולם עם 2600 שקל במצב קשה כזה חרא של מדינה

תומר

Member
תגובה

זה קרה בחושך תקיפה חבלנית כפולה בתרופה שאסורה באחזקה ושימוש משרד הבריאות וביטוח לאומי ומשטרה מתכחשים למקרה ואף עורך דין לא היה מעונין לטפל במקרה הזה האחריות נופלת על חברת טבע שסיפקה בניגוד לחוק תרופה קטלנית

למעלה