אינד', שני חורים? שני זמני החלמה שונים?

Snow White King

New member
אינד', שני חורים? שני זמני החלמה שונים?

אממ יש לי שאלה בקשר לשני החורים של האינד' שלי האם זה הגיוני שהחור העליון [כחול] מחלים מהר יותר מהתחתון [לבן] ? שניהם אמורים להחלים באותו הזמן? כרגע החור העליון [כחול] נראה יותר טוב מהתחתון [לבן] התחוררתי לפני 3 שבועות שאלה בקשר לשם החור העליון נקרא הליקס? אם לא ,איך? והתחתון? תודה מצטער על החפירה :] תמונה: נ.ב התמונה היא מיום החירור ,כדאי להראות את מיקום החורים

D amaged R oses

New member
המ.. זה יכול להיות

יכול להיות שאחד נפגע יותר [קיבל מכה פה ושם בקטנה] ואחד היה קרוב יותר לזיהומים וכאלה.. דברים קטנים. זה אפשרי לגמריי
אבל אני לא חושבת שהאינדס' שלך החלים -לגמריי- אחרי 3 שבועות. אינדס' דורש החלמה של 6-9 חודשים או 3-9 אני לא זוכרת מצטערת.[ואין לי כוח לבדוק
] אבל יש למעלה במאמרים של הפורום או משהו כזה. תפשפש קצת
ושתי החורים נקראים הליקס
והוא יפה, אגב

D amaged R oses

New member
במילון מונחים, סליחה..

מזמן לא השתמשתי בכל הקישורים בפורום אז דברים מתחילים להישכח

המ.

שניהם הם הליקס וחיבור בינהם הוא האינדסטיראל... בקשר לחורים- מניסיון קשה מאוד החור התחתון מקבל פי מאה יותר מכות, הרבה יותר קל לשים עליו את המשקל של הראש שישנים עליו ואז קמים בבוקר עם גולת-על וקיצור, הוא ממוקם במיקום יותר "בעייתי" מבחינת מכות וזה.

הממ כן יכול להיות. לחור העליון-הליקס קידמי,

לחור התחתון-הליקס.. הממ..האוזן שלך ממש לא החלימה, וזה גם דיי ברור בתמונה חח. בהצלחה בהמשך

i married Isis

New member
בלופ.

אפשרי שהם לא יחלימו באותו קצב, ואחד יהיה מוחלם תוך 3 חודשים והשני תוך 9. גם יש מצב שהם ייחלמו תוך אותו הזמן. זה באמת אינדיוודואלי, אז תן לזמן לעשות את שלו ואל תשכח לטפל בעגיל. שלושה שבועות נראה לי קצת לא אמת מידה לבדוק אם אינדסטריאל מחלים או לא, כי זו רק התקופה הראשונית. שניהם הליקסים. העליון הוא סוג של הליקס קדמי והתחתון הוא הלקיס תחתון [יש להם גם שמות מקצועיים יותר אבל לא אבלבל אותך]. יש לי תחושה שהמיקום של האינדס' קצת...לא משהו. התכשיט לוקח לך על האוזן?

למעלה