אין שרשור זירוז? אז עכשיו יש

אין שרשור זירוז? אז עכשיו יש../images/Emo70.gif

למי שזוכרת / מבינה בזה - עשיתי היום מוניטור כי התחלתי להרגיש כאבי בטן הולכים ובאים. אפילו לא הייתי בטוחה בעצמי שאלו צירים. הפלט לא מראה צירים ממש גבוהים, יש מדי פעם עלייה עד לקו ה - 40, מקסימום 50. זה נראה לי נמוך. מצד שני אולי זה מספיק כדי להתחיל לעזור לעצמי ללדת בקרוב - השאלה אם זה נחשב בכלל פעילות רחמית שיכולה להתפתח. מישהי יודעת מאיזה גובה זה נחשב משהו שיכול להוביל ללידה? אני מתכננת בהחלט לעזור לעצמי לזרז את העניינים ואת האמת אני רוצה ללדת עד סוף שבוע 38 מכמה וכמה סיבות שחשובות לי (מה שלא משאיר לי המון זמן לחכות, מקסימום 10 ימים). אם אני אעשה איזו הליכה נמרצת, סקס עצבני וכל שאר השיטות הידועות, נראה לכן שזה יזרז משהו במצב הנוכחי?

yoyo10

New member
השאלה היא מה התדירות שלהם?

הם סדירים? הגובהה של הצירים זה משהו יותר אידיבידואלי

עד שלא מנסים לא יודעים

לגבי המספר במוניטור - הוא לא כלכך משמעותי כי זה תלוי איך המכשיר מכויל. יותר משמעותי התדירות. לא יעזור כלום יולדים כאשר יש צירים תכופים וארוכים. מאחלת לך שהנסיונות יצליחו. האם הסיבות לזירוז הן רפואיות? אם כן יש גם צמחים שניתן להשתמש. עןד דבר שמלצתי כמה פעמים אבל עוד אף אחת לא העזה לנסות שמעתי פעם בהרצאה על המלצה לעשות מקלחת ממש קרה.
להזרים את המים מהראש מטה - המיילדת שהמליצה על זה טוענת שזה באמת עובד. אני לא מבטיחה כלום.

הם לא ממש סדירים ../images/Emo4.gif

כבר ראיתי צירים הרבה יותר סדירים בלידה הקודמת, מס' ימים אפילו לפני הלידה. רק שאז הם לא היו מורגשים. הליכה ארוכה במושב שלנו בפעם הקודמת הביאה ללידה ולכן אני מקווה שגם הפעם ההליכה תעזור לקדם את הלידה. ולא, אין סיבה רפואית לזרז. הכל בסדר מבחינה זו
. מה גם שברור לי שאני לא אוכל לגרום ללידה אם הגוף (והפספוסה) עוד לא מוכנים, למרות כל הרצונות שלי ללדת במועד מסויים.... כך שאני בנתיים עם היד על הדופק ומקווה לקבל את מה שאני רוצה. בכל מקרה - ההליכות לא יזיקו אם לא יועילו, אז לא כ"כ אכפת לי. ולגבי המים הקרים - מה כוונתך "להזרים מהראש למטה" האם יש דרך נוספת להתקלח (בעמידה על הראש?
)

זה רעיון ? ! הכוונה היא דרך צ'אקרת

הכתר. כלומר לא לדלג על הראש. בהצלחה נראה שלפחות מנטלית הכל מוכן. השאר יגיע כפי שאת יודעת.

מתיילדה

New member
אני כל הזמן מתקלחת עם מים קרים

וזה לא עוזר! לצערי ויום אחד היה לי צירים במשך שעה כל 3 דק' אמרתי יופי רק שהם לא ממש כואבים אז אמרתי נזיז את עצמי וקמתי התלבשתי והלכתי במשך שעה וחצי אומנם לאט כי הגודל שלי לא מאפשר וכאב האגן... אבל הצירים פסקו! אמרתי למיילת במיון כשהייתי שם שבוע שעבר שברצוני לזרז אולי אלך הביתה ברגל אמרה לי רק תתעייפי חמודה....

בסופו של דבר רב הנשים יולדות

לאחר התאריך. לכל התהליך הזה יש קצב משלו. הוא שונה אצל כל אשה וגם משתנה מלידה ללידה. זה לא קל אבל ברגע שמשלימים עם העובדה הזו זה בכל דאת מקל. הנה משפט שאת יכולה לומר לעצמך לפני השינה. בתקווה שזה יעזור. " אני מאפשרת לגופי להתחיל את תהליך הלידה בזמן הנכון ביותר עבורי ועבור תינוקי"

עששית

New member
אמרו לנו בקורס הכנה ללידה ש-57%

יולדות אחרי התאריך וכל היתר בתאריך או לפני. בכל זאת זה 43%. אני לא יודעת אם זה מתייחס ללידה ראשונה או בכלל. דווקא חיפשתי בספר ההריון ולא מצאתי
אשמח אם למישהי יש קישור בנושא

עששית

New member
לי אמרו במרפאה על ציר של 70 שזה

"יפה". וזה היה ציר שבכלל לא הכאיב, אלא רק גרם לי להתקשות

GAL L1

New member
כנ"ל, אמרו לי ציר יפה

אבל ממש לא כאב לי רק התקשות. וכאשר כואב המוניטור בכלל לא מראה שום ציר, לא יודעת מה זה אומר

למעלה