אין צדק בעולם!!!

אין צדק בעולם!!!

למה כשחסיד/tapuzforum/images/emo197.gif מתיישב לידי באוטובוס הוא צריך להתענג על ניחוח דולצ`ה וגבאנה ואני צריך לסבול את ענן הסירחון שנודף ממנו?! טוב יעשו יושבי הכנסת באם יחוקקו חוק מקלחת חובה... המצב נעשה בלתי נסבל בעליל. (ואין לי כוונה להכליל את כל החסידים... אומר זאת טרם יתלהמו המתלהמים)

little snoop

New member
תסביר לי לכל הרוחות פעם אחת

איך רק אתה פוגש באנשים כאלה שלא מתקלחים?? הבדואים, האתיופים, הצוענים כל המדינה כבר עלתה על ההמצאה הזו של המקלחת ומנצלים אותה מידי פעם... גם חסידים מתקלחים! מכבסים בגדים וכו... בחיים לא נתקלתי באדם כלשהו שריח צחנה מסריח נודף ממנו למרחק של כמה מטרים.. איך רק לך זה קורה?? תבדוק שהבעיה לא אצלך /tapuzforum/images/emo8.gif

לא נתקלת באותם אנשים

מהסיבה הפשוטה שאת גרה בדימונה... אין הרבה מה לצפות ממך. בכל אופן אני אסביר לך. חסיד זה אדם שלובש מעיל שחור וארוך עד הרצפה , גרביונים מתוחים עד התקרה , מתחת למעיל מסתתרת עוד ערימה של בדים + ציצית צמר , לראשו חבוש כובע , גם הוא שחור ולהשלמת האיטום מתווספות להן פיאות ענקיות וזקן עשיר שלא מניחים לאף פיסה מבשרו לטעום טעם חמצן.עם כל המערכת הזאת הוא מסתובב ברחובות בני ברק הלוהטת ו`בגדיו` צוברים כמויות של נוזל אנושי הנקרא בלע``ז `זיעה` . את המעיל השחור הוא מחליף רק בשבת, וביום ראשון הוא חוזר שוב ללבשו. אי לכך ובהתאם לזאת סורר ומשורר נאלץ לעזוב את מקומו באוטובוס ולמצוא לעצמו מקום אחר עד לבואו של הריחני הבא. קאפיש?

little snoop

New member
איכס דיי..

אני יודעת מה זה חסידים! עשית ממני אהבלה.. יש גם בירושלים מלאאא כאלה ואני לא יאמר שהם המטופחים והאסטטים מספר אחד בעולם אבל הם לא כאלה מסריחים.. נראה לי אתה מגזים קצת יותר מידי. אבל זה התענוג שלך ואתה תעשה הכל כדי למצוא מה לענות לי. תזהר, בסוף הבן שלך יהיה גם כזה ואתה תתחיל לאכול את עצמך על הימים שלעגת לחסידים.

אל תדבר ככה בחיים!

ותן לקב``ה לעשות את העבודה שלו בלי להכתיב לו מה הגיוני ומה לא.. אני יגיד בשקט שיותר מציאותי שיהיה לכם בן משותף מאשר שהוא יהיה חסיד, אבל אבל אם אתם מתעקשים אז שיהיה גם חסיד.. לשיקולכם..

little snoop

New member
/tapuzforum/images/emo163.gif /tapuzforum/images/emo163.gif

/tapuzforum/images/emo201.gif /tapuzforum/images/emo35.gif

לא ממש הבנתי את השאלה.

למה האף שלי גדול או למה אני דוחפת אותו? זה שאלות ששואלים כשאין מה לענות /tapuzforum/images/emo3.gif אז יש לי אף יותר קטן משלך,תהיה בטוח. ותודה שאתה מבסוט מהענין.. זה לא בושה, כולנו בני אדם.. /tapuzforum/images/emo8.gif

KASAP

New member
המצב הזה אכן קיים לצערינו

.וזה די אבסורדי שאין איך להתגבר

למה להתלהם?

בנחת.. למרות שחוסר צדק לא הייתי קוראת לזה.. מי ביקש ממך להתקלח? זה שאתה מהמחמירים שדואגים להשפריץ על עצמם מטובי הבשמים זה בעיה שלך. אין לך זכות להתעצבן. /tapuzforum/images/emo3.gif (מה שלומך חוצמיזה?)

הם

לא רואים בזה משו רע. הם לא מרגישים עם זה רע! עובדה שמעצמם הם לא נגעלים. המסקנה או מבקשים מנסיך הפרסי שיקפיץ אותך עם הרכב או לא יושבים ליד חסידים/tapuzforum/images/emo6.gif

למעלה