אין פתיחה טובה יותר משבוע טוב...

shanikoo

New member
אין פתיחה טובה יותר משבוע טוב...

וסתם רציתי לשים כזה שיר שמח,שיר טוב.. כי אם אני כבר בקושי פה,אז לפחות בביקורים האלה,גם אם לא כותבת,סתם מראה נוכחות..ואם אין לי מילים משלי,לא אכפת לכם שאני אשתמש במילים של אחרים..מה גם שהן הרבה יותר טובות.. ובכלל רציתי לדבר איתכם על שירים...(הקדמה..) אז ככה-יש את השיר הזה שהוא השיר שלי,ורק שלי(ושל עוד חצי עולם,אבל בואו נמשיך לחשוב שאנחנו מיוחדים..),ויש את השיר שהוא שלנו,ושל עוד מאתיים זוגות(אבל אצלנו זה מסיבה שונה לגמרי..!!!),ויש את השיר שמזכיר אותו(נתעלם מהעובדה שבתקופות כאלה ואחרות כמעט כל שיר מזכיר אותו..),ויש את השירים הסנטימנטלים האלה שסתם,כי פשוט ככה יצא,ויש את אלה שהמנגינה שלהם פשוט הפכה לחלק מזרימת הדם(מסתבר שגם לדם יש מנגינה..),ויש כאלה שמראים לנו שיש עתיד טוב יותר,ובאותה מידה יש כאלה אפוקליפטים,ואת האלה שעושים נוסטלגיה,ואת האלה שמעצבנים,שלרוב גם נדבקים,ואת האלה שמצמררים,ורועד לנו כל הגוף,ואלה שפותחים ברזים,ואלה שבלי לשים לב מתחילים לזוז,או להפך-מקפיאים אותנו בכסא,ואת אלה שפה,ואת אלה ששם.. ויש את אלה,שפשוט עושים שמח.אלו,שלא משנה מאיזו סיבה,או משום סיבה בעיקר,מציירים לנו סמיילי על הלב,קטנטן וחמוד,ובכל זמן,ובכל שעה,גם כששחור ואפור ואותו לב קטן כבר רטוב מגשם שכזה,פשוט עושים שמח. ועם שירים כאלה בדיוק,אבל בדיוק בדיוק,כאלה ולא אחרים,טוב להתחיל עוד שבוע של אור או חושך,כאב או שמחה,לימודים או עבודה,חיוך או דמעה. עם שירים כאלה בדיוק,טוב להתחיל עוד שבוע של חיים. והשיר הזה-השיר הזה עושה לי את זה.ויאיר לי את היום,את הלב,תמיד. תאהבו אותו,אל תאהבו אותו,אבל אלו מכם שמבינים,קחו את זה לשבוע חדש.. אוף איתי,כמה הקדמות!(אני חייבת ללמוד לסתום את הפה לפעמים..) הנה.קחו.. * סימן שאתה צעיר\יוסי גמזו אם פרדסים עוד משגעים אותך בריח, אם בלילות אתה שיכור מן הירח, אם רוח מרחבים בצווארונך תמיד נושבת ויש לך קוצים במקום שבו נהוג לשבת… זה סימן שאתה צעיר כמו יום אביב בהיר, כמו יום אביב בהיר סימן שאתה צעיר! אם לא איכפת לך לצאת ולטעות בדרך, אם בשדות אתה קוטף מדי פעם פרח, ואם כשכבר חורשים, סוף סוף, את השדות האלה אתה אולי הולך בטל אך לא הולך בתלם… זה סימן שאתה צעיר… אם שפת הים עוד רגילה לסנדליך, אם לפעמים אתה יוצא עוד מכליך, אם טיפ טיפת חוצפה מן הנשמה שלך לא פגה ואם עוד בינתיים לא קראו לך להג"א… זה סימן שאתה צעיר… אם עוד מושכים אותך שירים וגם גיטרה, אם צועקים לך : "זה נוער, זה? - זה בררה!"(הורסת אותי השורה הזותי :) ואם עוד בחורות ברחוב עושות לך עיניים ויש לך זהב בלב - ולא בין השיניים… זה סימן שאתה צעיר… אם יש שטויות נהדרות שעוד לא עשית, אם לא טעמת עוד הכל ועוד לא ניסית, ואם אתה מרגיש עוד לפעמים תחושה מוזרת שלא הכל צודק, ושיכול להיות אחרת… זה סימן שאתה צעיר… * סתם,הוא עשה לי קצת טוב בימים האחרונים,אז התחשק לי! זכותי!
עכשיו אני אגיד יפה שלום ולילה טוב,ואני אפסיק להעיק עליכם. שלום ולילה טוב!! :) נ.ב-תודה לאיש נפלא..:) נ.ב.ב-היו היום שמיים נהדרים.עננים מקסימים.אני מקווה שראיתם..(סתם רציתי לספר..) שבוע מצוין שיהיה לכולנו. שניקו

את סגרת שבוע נפלא.....בלילה טוב

ואני אפתח אחד חדש.... בבוקר טוב וחדש. נקווה שיהיה שבוע שקט ונפלא יותר מקודמו. ותודה על השיר. "אחרי הכל את שיר..." יאיר

רותי ב.

New member
שיר נהדר הבאת

לשבוע הזה, ואיזה כיף שמצאתי את עצמי (עדיין) במלא דברים וקטעי שורות ומילים, וזה סימן שאני...
וההקדמה היתה נהדרת, אהבתי מאד, ואת תבואי לביקורים תכופים יותר.

מיכל..~

New member
../images/Emo9.gif

אממ, קודם כל בקשר להקדמה, <המקסימה בעייני
>.. את יודעת מה הכי מוזר, שלפעמים אני שומעת שיר וזה מזכיר לי מישו, ויום אח"כ שומעת אותו שיר והוא גורם לי לצחוק.. ואחרי שבוע שומעת את אותו שיר בדיוק וזה עושה לי עצוב.. המנגינות משתנות לפי הלב, מוזר לי.. אממ, אז זהו הקדמה נפלא עשית פה, ובכלל תודה על המילים <יש לי אפילו ריקוד לשיר הזה!
> וחוץ מזה שגמני מסכימה עם רותי--תבקרי יותר
:)

למעלה