אין פעם הבאה

אין פעם הבאה

אילו יכלתי לומר לך קודם....אילו יכלתי באמת ובתמים לומר לך זאת......אם יכלו המילים לצאת מראשי אל פי....אילו ידעת...אילו היה בי הכוח לתת לך ללכת ולא לפחד שלא תחזור......כי אתה לא שווה... זה לא שווה את הדמעות. אם וויתרת עכשיו אז תלך אל תביט אחורה כי ליבי לא יעמוד בזה.. אמרת שאתה אוהב ולמרות שידעת שיקרת אינני מעריכה אותך כלל הדמעות שאני דומעת הן של כאב אכזבה לא אהבה.... אם היית אוהב באמת לא היית פוגע היית הולך אך את ליבי לא היית קורע ונכון שאתה אינך מרגיש כמוני ונכון שדרכינו עוד ארוכה אך יכולת לומר ולא לשתוק במקום להגיד מילים של אהבה..... ואתה בחרת ללכת בחרת ללטף.... ללטף ולשקר ואני.. אני שנכנעתי לרגע שהאמתי לאשליה האמנתי לך... אז אין פעם הבאה...... איניי רוצה בך עוד ואם יום יגיע והוא יגיע ותבין שאיבדת אז תזכור דבר אחד אתה לא איבדת אותי אני איבדתי את עצמי בתוכך ועכשיו שתרצה שנחזור אני כבר אמצא את עצמי חזקה מתמיד לא חוזרת אלייך...

עדי 22

New member
אורוש ../images/Emo29.gif

אני הרגשתי אותו הדבר כאילו כתבת מה שהתחולל בליבי המילים לא יוצאות מהפה ההרגשה אותה ההרגשה האכזבה האהבה הלכה... אבל מצויין שאת חזקה זה הכי חשוב ותמשיכי להיות חזקה ולא לחזור אחורה רק תמשיכי לצעוד קדימה!!! זוהי דרך המלך!!! עדידוששש

אורי ירח..

את תתחזקי והכאב יעבור אחרי תקופת מה ואז אולי יהיה לך מקום להכיר אחר בעמדה של חוזק שישיב לך אהבה .. טאי

למעלה