אין על החמין הטעים של אמא שלי

sim1212

New member
אין על החמין הטעים של אמא שלי

אכלתי היום אצלה את החמין של החיטה והקובות בורגול יאמי יאמי כמה טעים .שתבורך !!!

ARIE56

New member
שבוע טוב וברוכה הבאה sim1212

אמא שלך כורדייה ? בימים כאלה חמים לא נהוג לעשות חמין חיטה !

sim1212

New member
חמין

אצלנו במשפחה לא מוותרים על החמין קיץ חורף סתיו אביב.כולם מחכים לשבת לאכול תבשיל זה.

hemiitz

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif אני לא בקיץ ולא בחורף ולא בכלל

ARIE56

New member
חמי אכלת חמין חיטה פעם ?כי אם לא

אתה לא יודע מה אתה מפסיד ,וקשה לי להאמין שלא אכלת מאכל זה ! חובה בכל בית כורדי ועוד בחורף מחמם את הלב !לא אשכח שבתות חמין חיטה על פחי שמן שמיתחתם הפתליות (למפות) וי איזה תבשיל

דיייי אז איזה כורדי אתה

שלא אוהב חמין חיטה
לפחות את החמין הזה
זה מאוד דומה שכורדי יאמר לי שהוא לא אוהב קובה !!!!

hemiitz

New member
אני חושב שאני כורדי חחחח אבל

הבטן שלי לא מקבלת את החמין,ואני השלמתי עם זה

ARIE56

New member
עמנואלה אנא גכשוון חמי כורדינייה מודרנייה

אוהה באכל סושי הה סססווווושששששייייייייייייייי,ווסכנה ,באכתה מרוקנייה הילה ! לאגבה כיטה דיני ! אנא לא כיאן אימל באכל איכלת כורדינייה ? הה הה מודרנייה ! חחחחחחחחחחחח

hemiitz

New member
כן מודרני מאוד אבל מה זה סושי? חחחח

אוכל רק כורדי אני אוכל ,שצריך דיאטה אז אני אוכל אוכל מרוקאי אחרי שסיימתי את האוכל הכורדי,

ARIE56

New member
לא כיאת מאי לה שוסי באמת ? אייה לה איכלת יפן

הילה !ריזה וונונייסה וכיירה וגיזרה כורכמנה מוגלגלה בוורק דיד .........נשלי !אה אה כתכרן אצות ימה !מה גמרי בלישנן לא כיאן !

ARIE56

New member
חמי הגיע הזמן הפשל שרוולים היכנס למיטבח

היכון !החל ! צא ! אין מה לעשות או למד את אישתך רוצה מתכון ?

hemiitz

New member
חחח אריה זה

לא בעיה של להכין זה בעיה של לקבל לתוך הבטן,והתוצאות שמגיעות אחר כך

ARIE56

New member
האמת שגם לי בזמן האחרון החמין לא עושה טוב

אבל איך אפשר בלי ? על החומוס אני מוותר אם לא אני מרגיש כמו אסטרונאוט !חחחחח פעם יצא לי אחד אתה לא מבין !זה התחיל כשניכנסתי למעלית 4 קומות למעלה רק שפתחתי את דלת המעלית לצאת זה הפסיק !חחחחחחחחחחחח לפחות 15 שניות !חחחחחזה היה שיא ! אתה לא מבין איזה כאב בטן היה לי ! דבר כזה אם אתה לא מוציא אתה עף !חחחחחחחחח אתה עולה על המישקל מראה 0 !חחחחחחחחחחחח

hemiitz

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

sim1212 ברוכה הבאה לפורום../images/Emo140.gif../images/Emo24.gif

קדימה להתחיל להשתלב בפורום להרגיש בבית כולנו "אנא כורדי" אז חופשי

למעלה