אין מחיר לחופש...

tairon

New member
אין מחיר לחופש...

וכתבת לי במכתב.. "רוצה לרוץ....סתם לרוץ..איזה דבר פשוט רוצה ללכת בשמש..אתה קולט?? זה בחינם יש בחינם...לדבר שיחת חולין יותר פשוט מזה?"... ובחיי היום יום אנשים לא שמים לב למתנות הקטנות הללו.... זה מובן מאליו..וזה לא חשוב אבל שכל זה נלקח ממך ואתה לא יכול לבצע שום פעולה ולו הכי פשוטה כי זה נלקח ממך.... רק אז אתה לומד להעריך את הכל... ורק אז אתה מבין שאלו דברים שאינם מובנים מאליהם והם יכולים להלקח ממך בשניה אחת.... ולפתע כל הדברים הפשוטים לכאורה אינם.... החופש שלך נלקח חופש זה דבר יקר ערך.... ולא משנה כמה ממון יש לך ... אין מחיר לחופש.....את זה גם שר יהודה פוליקר החופש קורא לי לחזור לחיים... זה הזמן ...זה הרגע... אני קורא פה דברים מצמררים שנכתבים פה מדי יום ויש אנשים שמרגישים שהחיים לא שווים כי האהבה מתה.. או דברים מסוגים שונים .... אם אין לך את החופש להיות חופשי משוחרר ... אז החיים יכולים להיות נוראיים.... והנה אדם כתב לי במכתב... שללכת בשמש כרגע זה בשבילו ה-דבר..... לא יודע מה איתכם... קראתי ומררתי בבכי הכל מתגמד... לעומת זה.... ואולי אני חושש להפגע..כי נשרפתי בעבר.... אבל אני יכול לרוץ...וללכת בשמש ...ואני חופשי...... וזה שווה המון...

joy24

New member
כומריקו היקר...

וזה לא שונה כל כך מהמשנה שלך מהעצות שאתה מפזר פה על ימין ועל שמאל להסתכל על הטוב תמיד, ללמוד מהעבר אבל להשאיר אותו מאחור לזכור שיש כל מיני סוגים של אהבה לזכור תמיד לאהוב את הדברים הקטנים של החיים ובכלל להודות על החיים... ככה ששוב אתה נותן לנו פנינים יקרות של חוכמה לקרוא , לכתוב בלב , ככה טוב טוב, שלא יימחק ולא לשכוח.. תודה לך , על זה.. joy

יונית--

New member
טאי - מה שבחינם אולי בעיני אחרים

הוא לא הכי כדאי. אבל אני תמיד אמרתי שאני מעריכה דברים קטנים. אבל בחודשיים האחרונים, אני נוסעת כשעה וחצי הלוך וחזור למקום העבודה שלי, וזה מלווה בפקקים, בחום ובמה לא? אבל זה סימן שניצחתי, שאכן אני נהנית מהפקקים, ומלהתערבב עם אנשים שביום יום עם הרכב אני לא הייתי רואה את כל היופי הזה. ועוד ועוד ועוד. וכן, כל מה שנכתב במכתב זה בחינם, הרבה דברים יש בחינם. ואנחנו או שלא כולם,פשוט לא נהנים מהם. וכשעה לאחר האחרוחה, סוף סוף, שתהיה לכולם שנה מוצלחת וגמר חתימה טובה. יונית

y@el

New member
אכן ... אבל

החופש שלנו הוא בחירה-- זה חופש פנימי מבחירה שלנו!! בשליטה שלנו!! ואני בתקופה אחת בחיי לא ראיתי את הסלון שלי למשך שנה כמעט, ושכבתי במיטה ולא הסכמתי שירימו לי את התריס, כי השמש סינוורה מידי, טיפת אור סינוור אותי. אז יש דברים הרבה יותר גרועים, אין פה השוואה כלל רק אדם עם עצמו .. למה לך לקחת לעצמך את החופש?? האם בגלל טעות של מישהו אחר? האם זה נשמע שווה? מגוחך אבל מי שנפגע ממישהו הסבל שלו לאחר מכן הוא בדיוק מה שהיה אמור להיות להפך, הוא פשוט ממשיך להעניש את עצמו. בכל מצב כמעט זה מה שמשתמע. אז יש מאזניים ועושים חושבים מה אני מרויח מזה ומה אני מפסיד מזה. והחופש הוא בחירה!

יונית--

New member
יעל

חבל שאת לא כותבת יותר. בטח עסוקה ממה שהבנתי. שיהיה לך גמר חתימה טובה. יונית

kk11

New member
טאייייייי...

חופש דבר מיוחד אבל חופש יכול להתחדש להפגע זה מדאיג אבל גם ללכת ברחוב זה מפחיד ויש הרבה דברים מפחידים אבל אנחנו אותם עושים כי אין ממה לפחד חוץ מהפחד עצמו

חיוכית

New member
חופש הוא

היכולת להחליט מה טוב לי היכולת להניע את החיים עבורי .. הרצון לממש את מה שרוצים היכולת לעשות את זה הזכות לעשות והמימוש לעיתים העבר מקשה הזכרונות מכבידים הרגעים המכוערים לא נשכחים אבל החופש הוא היכולת לעבור הלאה להמשיך לקחת החלטות וליישם אותן להניח את העבר הכואב לרגע בצד ולתת לעצמינו את הזכות לחיות מחדש לאהוב את מי שאוהבים לחייך אליו להאמין בו לתת סיכוי לרגעים אחרים טובים יותר החופש הוא לבחור להניח את העבר מאחור לא ל´שכוח לזכור אבל לנוע הלאה באור למרות הכוויות למרות החששות לבנות מחדש את מה שנשבר להיות.. לחיות..

למעלה